Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Gravid jóga a přednáška o homeopatii pro nastávající maminky

Autor: Redakce

V sobotu 23.2. uspořádal Svět homeopatie ve spolupráci s Mama Baby Studio aktivní seminář pro nastávající maminky "Homeopatie v těhotenství a u porodu". Seminář se nesl v příjemném duchu, k čemuž přispělo nejen krásné prostředí Mama Baby Studia na Praze 7, ale především dvě skvělé lektorky - porodní asistentky, Mgr. Eva Smrkovsky a Bc. Romana Gogelová.

Ilustrační foto

V první části aktivního semináře si Eva Smrkovsky s nastávajícími maminkami zacvičila Gravid jógu. Následně na ni navázala svou přednáškou Romana Gogelová, v níž přítomné seznámila se základními homeopatickými léky, které jim mohou pomoci při těhotenských obtížích, předporodní přípravě i při porodu samotném. Přidala i spoustu konkrétních příkladů ze své bohaté praxe, a protože je Romana velmi pozitivní člověk, společně jsme se i mnohokrát zasmáli. Připraveno bylo i malé pohoštění.

Účastnice semináře (a jeden doprovázející tatínek) si domů odnesli skripta k přednášce, informační brožurky vydané Homeopatickou lékařskou asociací a časopis Okénko do Světa homeopatie.

Věříme, že seminář naplnil očekávání všech účastnic a již nyní se těšíme na další setkání, které se uskuteční v sobotu 27.4.2019, opět v Mama Baby Studiu. Přihlásit se můžete již nyní na e-mailu: ivana@svethomeopatie.cz. Kapacita aktivního semináře je striktně omezena, proto s přihlášením neváhejte.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.1.2023 22:52

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze