Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Gravid jóga a přednáška o homeopatii pro nastávající maminky

Autor: Redakce

V sobotu 23.2. uspořádal Svět homeopatie ve spolupráci s Mama Baby Studio aktivní seminář pro nastávající maminky "Homeopatie v těhotenství a u porodu". Seminář se nesl v příjemném duchu, k čemuž přispělo nejen krásné prostředí Mama Baby Studia na Praze 7, ale především dvě skvělé lektorky - porodní asistentky, Mgr. Eva Smrkovsky a Bc. Romana Gogelová.

Ilustrační foto

V první části aktivního semináře si Eva Smrkovsky s nastávajícími maminkami zacvičila Gravid jógu. Následně na ni navázala svou přednáškou Romana Gogelová, v níž přítomné seznámila se základními homeopatickými léky, které jim mohou pomoci při těhotenských obtížích, předporodní přípravě i při porodu samotném. Přidala i spoustu konkrétních příkladů ze své bohaté praxe, a protože je Romana velmi pozitivní člověk, společně jsme se i mnohokrát zasmáli. Připraveno bylo i malé pohoštění.

Účastnice semináře (a jeden doprovázející tatínek) si domů odnesli skripta k přednášce, informační brožurky vydané Homeopatickou lékařskou asociací a časopis Okénko do Světa homeopatie.

Věříme, že seminář naplnil očekávání všech účastnic a již nyní se těšíme na další setkání, které se uskuteční v sobotu 27.4.2019, opět v Mama Baby Studiu. Přihlásit se můžete již nyní na e-mailu: ivana@svethomeopatie.cz. Kapacita aktivního semináře je striktně omezena, proto s přihlášením neváhejte.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.9.2021 05:02

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze