Logo Svět Homeopatie
MENU
Navigace
Odběr newsletteru

Odebírejte náš měsíční newsletter, kde najdete tématické články, rozhovory, tipy na vzdělávání, ale i další zajímavý obsah z oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Odběr newsletteru si nastavíte ve svém profilu.

Mobilní aplikace HOMEOPATIE

Nejrychlejší rady, které budete mít vždy při ruce.

Podcast Na vlně zdraví

Nezávisle o zdraví a celostní medicíně. Je možné skloubit klasickou medicínu s doplňkovými léčebnými metodami? Odpovědi na otázky, ve kterých chcete mít jasno.

Přehrát poslední episodu

Kdo jsme?

Sdílíme zkušenosti

Sdílíme zkušenosti pacientů a příběhy lidí, kteří respektují klasickou medicínu, ale současně nezavírají oči před dalšími léčebnými postupy.

Pomáháme vám

Pomáháme vám zorientovat se v oblasti homeopatie a přispíváme k osvětě o této léčebné metodě. Díky nám poznáte víc než základy homeopatie, na nichž budete moci v budoucnu postavit svou cestu ke zdraví.

Medicína je jen jedna, homeopatie je její součástí.

Náš tým

Lucie Nestrašilová

šéfredaktorka, manažerka HLA,
podcaster Na vlně zdraví

Lucka je spoluzakladatelkou portálu, jeho stavebním kamenem. Řeší vše, co se Světem homeopatie souvisí. Inspiraci hledá v každodenním životě.

MUDr. Jaroslav Čupera

odborný garant portálu,
lékař – anesteziolog

Homeopatii začal studovat jako student medicíny a neumí si bez ní svou profesní dráhu představit. Praxe ho přesvědčila, že homeopatie je účinná, což prokazují i vědecké studie, o které se Jaroslav intenzivně zajímá.

MUDr. Lucie Kozáková

odborný garant sociálních sítí,
ORL lékařka

Lucie homeopatii miluje a umí ji skvěle skloubit s klasickou medicínou. Komunikuje s našimi čtenáři na sociálních sítích i v naší homeopatické poradně. Podílí se i na tvorbě inspirativního obsahu.

Mgr. Ivana Šmídová

projektová asistentka,
lektorka zdravého cvičení

Díky Ivance se každý článek dostane až k vašim očím. Vystudovala Pedagogickou fakultu UK v oboru biologie a výchova ke zdraví. Vyrůstala v lékárnické rodině, zdraví ji zajímá již od dětství.

Mgr. Andrea Dovalová

obsahový specialista,
autorka článků, učitelka

Andrea o zdravém životním stylu nejen píše, ale hlavně ho žije. V profesním životě je učitelkou, má ráda ekologii, nezávislost a celým svým srdcem miluje hudbu a tanec.