Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Příběh s moluskama...

Autor: Redakce

Čas od času dostaneme od našich čtenářů nebo pacientů lékařů, s nimiž spolupracujeme, dopis s jejich homeopatickou zkušeností. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, dává nám chuť do dalších kroků a projektů, které pro vás neustále chystáme i realizujeme. O jeden z příběhů posledních dnů, který si vyžádal trpělivost maminky malé pacientky, se s vámi dnes podělíme.  

Ilustrační foto
Zdroj: Lída Kindlová

Dobrý den, dovolte mi, abych se s Vámi podělila o svou zkušenost s homeopatickou léčbou molusek u naší 3,5 leté dcerky. S molusky jsme se trápili skoro rok. Nejprve jsme navštívili kožní ordinaci, kde jsme postupně zkoušeli různé mastičky, olejíčky a léky, bohužel bezvýsledně.

Malá měla moluska na obou vnitřních stranách stehen, koncentrovaná do dvou "oválů" o průměru cca 10 cm. Nakonec byly moluska odstraněny mechanicky, "seškrabáním". Zážitek to byl velmi nepříjemný jak pro moji dcerku, tak pro mě, přihlížející, takže jsem se rozhodla, že toto už opakovat nebudeme.

Po "seškrabání" se objevila další moluska, tentokráte méně koncentrovaně, ale ve stejném množství. Sestřička u našeho dětského lékaře mi poradila, abych zkusila homeopatika a dala mi kontakt lékařku-homeopatku z našeho blízkého okolí. Ta mi velmi ochotně po dobu asi 3 měsíců určovala homeopatika a jejich dávkování. Moluska po nasazení homeopatické léčby nejprve zčervenala a na vrcholcích se udělaly žlutavé "vřídky". Ty však uschly a odpadly a dcera se během 3 měsíců zbavila všech molusek. Zatímco po homeopatické léčbě nezůstaly žádné "stopy", po moluskách "seškrábaných" zůstala dceři na pokožce památka v podobě tmavších skvrnek.

Doporučuji maminkám, které trápí podobný problém u jejich dětí, aby nejprve vyzkoušely homeopatickou léčbu, než se rozběhnou pro pomoc do kožní ordinace.

Ještě jednou mockrát děkuji.

Sekaninová

Reklama: Oscillococcinum

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 16.5.2022 20:49

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze