Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA_FOTOSOUTĚŽ se Světem homeopatie!

Autor: Redakce

Máme pro vás novou soutěž o lákavé ceny! Tentokrát jsme pro vás připravili FOTOSOUTĚŽ!

Ilustrační foto

Dnes výjimečně nebudeme prověřovat vaše znalosti ze světa homeopatie, dnes po vás budeme chtít, abyste se vyfotili se Světem homeopatie.cz. Je to velmi jednoduché. Otevřete si naše stránky www.svethomeopatie.cz na počítači, telefonu nebo tabletu a udělejte si fotku s obrazovkou naší hlavní strany. Můžete vyfotit nejen sebe, ale i své malé ratolesti nebo domácí mazlíčky. A to je vše.-)

Fotografii nám zašlete e-mailem na adresu redakce info@svethomeopatie.cz do pátku, 13.6.2014.

Jaká je výhra?

Cen pro vás máme hned několik. Odměníme celkem 3 výherce.

1. cena
Homeopatická lékárnička nejen na cesty. Praktický obal na 20 monokomponentních (jednosložkových) homeopatických léků, který se bude hodit nejen na blížící se dovolenou. Lze v ní bezpečeně uchovávat homeopatika i doma.

2. cena
Praktická látková taška na dokumenty. Než odjedete na dovolenou, hodí se vám do práce:-)

3. cena
DAPIS GEL, skvělý kosmetický přípravek na poštípání hmyzem. Vhodný nejen do přírody!

  

Nejpovedenější fotografie zveřejníme na našich stránkách.

 

Ceny do soutěže věnovala společnost BOIRON.

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 11.7.2020 21:49

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze