Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Okénko do Světa homeopatie

Reklama: Sedatif PC

V této rubrice vám přinášíme souhrn článků, přehled o všem, co najdete na portálu Svět homeopatie.cz. Pokud se chcete se Světem homeopatie blíže seznámit, rychle se zorientovat v tom, co na našem portálu najdete, nahlédněte do některého z našich "Okének" a Svět homeopatie se stane vaším pravidelným společníkem. Pokud máte zájem o odběr Okénka v tištěné podobě, můžete se k jeho odběru přihlásit zde. Zasílání Okénka po České republice je ZDARMA! Pro zasílání do zahraničí kontaktujte redakci na e-mailu: ivana@svethomeopatie.cz

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 6.12.2022 01:25

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze