Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Okénko do Světa homeopatie

Reklama: Oscillococcinum

V této rubrice vám přinášíme souhrn článků, přehled o všem, co najdete na portálu Svět homeopatie.cz. Pokud se chcete se Světem homeopatie blíže seznámit, rychle se zorientovat v tom, co na našem portálu najdete, nahlédněte do některého z našich "Okének" a Svět homeopatie se stane vaším pravidelným společníkem. Pokud máte zájem o odběr Okénka v tištěné podobě, můžete se k jeho odběru přihlásit zde. Zasílání Okénka po České republice je ZDARMA! Pro zasílání do zahraničí kontaktujte redakci na e-mailu: ivana@svethomeopatie.cz

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 21.3.2023 21:29

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze