Jsou v životě chvíle veselé, ale jsou také ty smutné, např. když nám odejde někdo blízký. I tady může homeopatie hodně pomoci.

Reklama: Sédatif PC

Přestože překonáme ty první nejtěžší okamžiky a cítíme se již mnohem líp, nemusí se nám vždy podařit zpracovat emoce tak, aby nám v budoucnu nepůsobily potíže. Často se tak stane, že některé zdravotní potíže se datují přesně k odchodu někoho blízkého, k úmrtí partnera, rodiče, ale třeba i velmi oblíbeného zvířátka.

V tom nejakutnějším období, kdy se zprávu dozvíme, případně jsme přímo součástí této smutné události je vhodné co nejdříve užít homeopatický lék Aconitum napellus 30 C. V dalších dnech, kdy je nám velmi smutno a vše vidíme jen přes slzy, je vhodný homeopatický lék Ignatia amara 15 C. Kromě těchto léků akutního stádia je vhodné současně po delší dobu užívat homeopatický lék Natrum muriaticum 30 C. Bylo by pošetilé psát, že tyto léky mohou zmírnit žal nad našimi blízkými, určitě však mohou zmírnit dopady těchto životních událostí na naši tělesnou schránku.

Dávkování:

  • Aconitum napellus 30 C – 5 granulí co nejdříve, 1x denně – 3 dávky
  • Ignatia amara 15 C – 5 granulí 2x denně po dobu jednoho týdne
  • Natrum muriaticum 30 C – 5 granulí 2x týdně – vybrat tubu

Říká se, že nejtěžší je první rok, prožít všechny tradice, zvyky a rodinné události bez milované osoby. Právě v takových chvílích pak můžete znovu využít homeopatických léků – Ignatia amara a Natrum muriaticum na přechodnou dobu.

Nikdy nezapomeneme, ale můžeme vzpomínat s úsměvem.

Poznámka redakce: V případě, že ztratíte někoho blízkého, může vám kromě výše uvedeného doporučení pomoci široké spektrum homeopatických léků. Pokud vaše potíže přetrvávají, navštivte lékaře-odborníka v homeopatii, který vám vybere lék na míru.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.