Do redakce nám jednou za čas přijde e-mail, kdy se s námi chtějí naši čtenáři podělit o vlastní zkušenost s homeopatickou léčbou. Dnes se s vámi podělíme o příběh malé Dorotky.

"Dorotke (5 a pol roka) sa rano siel vyhodit herpes. Den predtym sme boli na kupku a bolo hrozne teplo - myslim, ze dosledok, tak som jej namiesala Rhus toxicodendron a Apis mellifica do flasky. Napadlo mi, ze Bachovky by mohly byt tiez dobre, tak som jej dala dve kvapky do pusy a jednu som jej kvapla na herpes. Potom este raz som jej kvapla nan, do pusy uz nie. Medzitym popijala homeo... Na poludnie tam uz skoro nic nemala. Poobede sa znovu zacala stazovat, ze ju to boli, tak popijala namiesane homeopatika intenzivnejsie. Rano to vyzeralo, ze to bude velmi velke, od spodnej pery az takmer po bradu malilinke pluzgiegiky a aj do sirky asi 1,5 cm. V sobotu rano tam uz nic nemala."

Čtenářka Andrea

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.