Dnes jsme do redakce dostali milý e-mail od naší čtenářky Katky. A protože je vlastně určen vám a některým z vás může Katčina zkušenost pomoci, máte ho mít.

"Dobrý den,

chtěla bych se touto cestou podělit o svou zkušenost s neštovicemi u své 3leté dcery. Před 2 měsíci měl kamarádky roční syn neštovice a kvůli vysokým horečkám a kašli musel do nemocnice na infekční oddělení. Proto, když jimi onemocněla moje dcera, snažila jsem se na internetu najít co nejvíce informací. Nakonec jsem využila doporučení na homeopatika z vašeho webu od doktorky Budkové a to nám opravdu pomohlo.

Od prvních puchýřků jsem poctivě podávala Rhus toxicodendron 15 C (4x denně 5 kuliček) a Antimonium tartaricum 9 C (vždycky večer 5 kuliček). Malou jsem koupala v hypermanganu (pro maminky, které s tím nemají zkušenost raději uvedu upozornění od naší dětské lékařky, protože s tím jsem si taky nevěděla rady - voda musí mít růžovou barvu, nesmí být tmavě fialová). Po koupeli jsem puchýřky natírala přípravkem Tano Hermal. Kromě první noci jsme spali dobře a hlavně pro mě bylo skvělé, že malá měla stále dobrou náladu a byla zcela v pohodě. Teď je to už 2 týdny, všechno má zhojené a vypadá to, že kromě jedné neštovičky, kterou si hned na začátku rozškrábla, nebude mít žádné jizvičky.

Moc se mi ulevilo, že je to za námi a napsala jsem vám proto, protože přeju i ostatním maminkám takový pohodový průběh!"

Vaše čtenářka Katka

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.