Příběh z ordinace lékařky MUDr. Martiny Holé vám napoví...

Minulý rok byl u jednoho z mých pacientů diagnostikován černý kašel. Léčba i průběh onemocnění byly komplikovány jiným chronickým onemocněním. Ještě měsíc po antibiotické léčbě měl silný dávivý kašel a cítil se velmi unavený i vzhledem k lékům na tišení kašle, které užíval. Doporučila jsem přidat Droseru 30 C spolu se sirupem Drosetux. Po třech dnech jsme díky zlepšení kašle vysadili klasická antitusika a za dalších několik dní mohl jít do školy. Drosetux užíval ještě další dva týdny.

Letos v zimě ke mně přišel do ordinace jeho tatínek. Po virovém infektu jej v noci obtěžoval suchý, dráždivý kašel. Přes den byl zcela bez potíží i sportoval. Zkusil již několik léků na kašel (mukolytik i antitusik), ale nic nepomohlo. Jen strčil hlavu do ordinace: „Paní doktorko, co to bylo za sirup, co jste před rokem dala tomu našemu klukovi? Ten byl výborný." Odnesl si letáček na Drosetux a za týden poslal SMS: "Skvělé, kašel úplně přestal. Teď si budu pamatovat – Drosetux na drážďák od naší dr."

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.