Homeopatický lék Hekla lava často s velkým úspěchem doporučujeme u pacientů s patní ostruhou, pro kterou je typický kostní výrůstek prokázaný rentgenem a také bolest při chůzi, často v místě úponu šlachy ke kosti. Dlouhodobé přetížení se ale může objevit i na jiné části těla, v místě úponu šlachy svalu ke kosti. Zde dochází k vyplavování zánětlivých působků metabolismu, začnou se zde usazovat vápenaté soli, které dráždí okolní měkké tkáně a tím vzniká velká bolest. 

A tady je jeden příběh ze života naší čtenářky Zuzany, která nám napsala do redakce:

„Týden mě bolí zápěstí, bolest se stupňovala, až mě budila v noci, neschopnost jakkoliv rukou hýbat, něco uchopit, i sklenice byl bolestivý problém. Nedělní golf s tejpem a Ibalginem a změnou držení hole. V pondělí to už bylo fakt k nevydržení, neučesala jsem se, obléknout se byl opravdu problém. Tak mě při mazání Aulinem napadla Hekla lava. Hned odpoledne po nákupu asi v 17 hodin jsem užila první dávku a dnes podstatné zlepšení! Můžu i pracovat, u čehož mi včera tekly slzy. Řekla jsem si, že asi mám zánět šlachy palce, nahmatám i to místo, kde byl malý otok. Postupně mě bolelo natahovat i ostatní prsty. Rotace nešla, třeba zmáčknout kliku, to byl děs. Culík nemožné udělat, úchop bolel jako blázen. V noci buzení bolestí, měla jsem tejp a dnes na noc ortézu. 3x 5 kuliček jsem dala v 17 hod., ve 20 hod. a ve 23 hod. před spaním. A dnes mohu s mírnou bolestí vše, už bez otoku a mohu trochu fungovat. Mám to vlevo a myslím si, že to mám z toho, jak držím mobil v levé ruce a pravou píšu. Tím bříškem palce si ho přidržuju. Tak sláva Hekla láva!!!!"

Dávkování: Hekla lava 9 C, 3-4x denně 5 granulí

Děkujeme za vaše sdílení, věříme, že tato zkušenost pomůže i ostatním, neboť přetížené zápěstí od mobilu má mnoho z nás.

Máte i vy nějakou zajímavou kasuistiku a chtěli byste se podělit o váš léčebný úspěch? Napište nám!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.