Každý konec v sobě skrývá také něco nového. Tento článek je zprávou pro všechny, kteří se v této komplikované době setkávají se ztrátou někoho důležitého v jejich životě. Ať je to duše příbuzná, blízká nebo jen známá, zabolí to vždycky. Pravda je, že si to člověk hned neuvědomí, čeká ho bolavá cesta, plná smutku, ale také poznání.

Reklama: Sédatif PC

Na podporu dlouhodobého řešení smutku ze ztráty blízké osoby se doporučuje používat také homeopatický lék Natrum muriaticum.

Připravuje se z mořské soli a sůl se z pohledu alternativní medicíny váže k ledvinám. Ledviny jsou zodpovědné za naši vůli neboli chuť žít. Jejich kondice odráží naše dlouhodobé rezervy, to, že večer uleháme s pocitem, že ještě máme energii. Řekli byste: „Šťastný, kdo to tak má!“ Jenže například v Číně z tohoto důvodu lidé místo vitamínů užívají po čtyřicátém roce byliny podporující a doplňující ledviny.

Natrum muriaticum, mořská sůl těžená z mořského dna, v sobě přináší odkaz dob dávných a minulých a po prožité ztrátě v homeopatickém podání podporuje a obnovuje naše dlouhodobé rezervy.

Přeji málo ztrát a hodně nálezů. Radana.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.