Dnes se s vámi podělíme o dopis, resp. poděkování, které dorazilo k nám do redakce od jedné naší čtenářky. Pokud se zrovna potýkáte s nadměrnou tvorbou mléka, pak její poděkování potěší i vás...

"Dobrý den, zdravím všechny maminky!

Ráda bych zde chtěla pochválit paní Gogelovou za to, jaká je skvělá porodní asistentka! Sice jsem nechodila k ní do kurzu, ale protože jsme kolegyně, tak jsem její rady poslouchala celé své těhotenství. Byl to pro mě takový individuální kurz. Ráda bych se podělila s ostatními se svou výbornou zkušeností s homeopatií.

Jako určitě mnohé z vás i já jsem měla brzy po porodu velký problém s nadměrnou tvorbou mléka. Abych to řekla jednoduše - z velikosti 1 jsem měla prsa asi velikosti 6 a byla to opravdu katastrofa! V porodnici mi zapůjčili elektrickou odsávačku na obě prsa, kterou jsem díky bohu měla možnost mít i doma a odstříkávala jsem a odstříkávala a odstříkávala, až mi přišlo, že nedělám nic jiného. Aby se můj malý prcek mohl vůbec k prsu přisát, musela jsem někdy odstříkat i 200 ml z jednoho prsa - před každým kojením. Za asi dva a půl dne jsem odstříkala přes 3 litry mléka, které jsem pak věnovala porodnici, a to nepočítám, co vypil můj malý a co jsem si sama pro něj uchovala v mrazáku. Kromě zábalů, tvarohu a jiných věcí, co mi na snížení tvorby mléka a horkost prsou pomáhaly a já konečně přestala mít horečky, mě zachránila paní Gogelová se "svou" homeopatií - přesněji řečeno, skvělou kombinací na tento problém - Belladonna + Bryonia + Apis mellifica. Za 1,5 dne se mi tvorba mléka natolik upravila, že už jsem odstříkávala jen sem tam a mohla jsem se konečně věnovat i něčemu jinému, což byla opravdu příjemná změna.

Všem, kteří budou, nebo mají stejný problém, HOMEOPATII vřele doporučuji a jsem strašně vděčná, že existuje! A paní Gogelové moc děkuji za všechny rady!"

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.