Nevěříte? Ano, i to je možné! Vyzkoušela jsem si to na vlastní kůži.

Vzhledem k tomu, že jsem s hraním tenisu nepočítala, měla jsem na nohou jen „žabky“, které jsem si po 3 úderech z obavy z úrazu raději vyzula. Jelikož jsme hráli na kurtech betonových, byl povrch pochopitelně rozpálený, což mě však příliš neznepokojovalo, neb jsem si myslela, že mým chodidlům vadí jen nerovnost betonu a pálení chodidel jsem v zápalu hry nepřikládala velkou váhu.

Netrvalo to však dlouho, po půl hodině „pinkání“ jsem hru vzdala s tím, že mě chodidla už opravdu bolí. Úraz v podobě popálených chodidel s následkem puchýřů jsem mohla samozřejmě předpokládat, neb rozpálený beton učinil své. Večer jsem už strávila odmáčením puchýřů na chodidlech a zcela vážně jsem přemýšlela, jak absolvuji nadcházející pracovní den. Jen stěží jsem se dostala do postele a bála jsem se rána. Oprávněně.

Ráno jsem jen s velkými problémy své bolavé nohy „rozchodila“ a hned jsem kontaktovala svou lékařku-homeopatku a požádala ji o pomoc.

Doporučila mi užívat homeopatické léky Cantharis 9 C a Arnica montana 9 C. Léky jsem užívala 3x denně (5 kuliček od každého léku), postižená místa jsem mazala mastí Cicaderma a pracovní den jsem nakonec zvládla. Směs jsem užívala po celý den, na noc jsem chodidla opět namazala a ráno jsem zažila velké překvapení.

Puchýře na nohou nebyly! Nemohla jsem tomu uvěřit!

Každý z nás určitě dobře ví, jak dlouho trvá, než se puchýřů s obtížemi zbaví. Já měla puchýře dokonce na chodidlech a ty během pár hodin zmizely! V sobotu jsem tak mohla prožít pohodový den, v neděli jsem pak absolvovala krásný a bezproblémový 20 km výlet na in-linech.

Takže pokud jste si koupili nevhodné boty, nebo jste si svá chodidla spálili na rozpáleném betonu a vytvořily se vám nepříjemné puchýře, vezměte si homeopatika, podpořte léky mastí a na druhý den si bez obav naplánujte výlet s rodinou.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.