Mít v domácí lékárničce homeopatický lék Ferrum phosphoricum se vyplatí. Pomůže vám při únavě po infekci, ale i třeba jen z rychlejšího životního tempa. Někdy, i přes všechny dobré rady, se nám nedaří zpomalit a „šetřit se“. V současné době řešení problémů na více úrovních – sám se sebou, v mezilidských vztazích, ale i v pandemické realitě, se ale často vyčerpáme i bez Covidu.

Reklama: Sédatif PC

Homeopatický lék Ferrum phosphoricum mám ráda z mnoha důvodů. V alternativní medicíně patří ferrum, tedy železo, jako kov k elementu plic. Plíce jsou oslabené skoro při každé infekci, i když se jich netýká přímo, protože funkce plic obecně je oslabena, trávíme-li více času v poloze vleže. Kov jako takový podporuje výkon, z kovu se dříve, ale i teď, vyrábělo náčiní k obrábění, k lovu i k sebeobraně. Kov reprezentuje energii a v homeopatické formě ji může v organizmu mobilizovat, čili podporovat.

Druhou část Ferum phosphoricum tvoří fosfor, který také mobilizuje v organizmu energii a má vztah k játrům, které zase souvisí s krvetvorbou. Zvláště vhodné jsou homeopatické léky obsahující fosfor pro osoby bledé, které se rychle unaví a potřebují si, i když krátce, ale často, odpočinout.

Cítíte-li se unavení po infekci, nebo z vyčerpání v práci, je Ferrum phosphoricum dobrou volbou. Užívejte v ředění 9 C 3x denně 5 granulí.

Hodně energie přeje Radana.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.