Když navždy ztratíme někoho, koho jsme měli moc rádi, vždy nás to velmi zasáhne. Smutek a vyrovnání se s touto ztrátou jsou součástí života a díky homeopatické podpoře to můžeme zvládnout lépe, bez extrémních emocionálních projevů a následků. 

Reklama: Sédatif PC
  • Lékem číslo jedna je Aconitum napellus 30 C. Podává se v náhle vzniklých situacích, ve stavu šoku, překvapí nás nepříjemná zpráva. Dávkování: ze začátku velmi často, i po 10 min., nebo rozpustit 10 granulí do 0,5 l neperlivé vody a popíjet. Jak poleví první fáze šoku, pokračujeme 2x denně.
  • Ignatia amara 30 C – lék ztráty velké lásky. Velká plačtivost, sklony k hysterickým projevům, nesnese utěšování, může se střídat pláč se záchvaty zoufalého smíchu. Dávkování 2x denně.
  • Natrum muriaticum 30 C – velký smutek, který uzavře do sebe, a své emoce nepustí ven a neuvolní je. Dávkování 2x denně.
  • Staphysagria 30 C – otázky ,,Proč zrovna nám se to stalo?“, velký pocit nespravedlnosti a třeba i ponížení. Dávkování 2x denně.
  • Lachesis mutus 30 C – svůj smutek uzavře do sebe, ale uleví se mu, když si o tom s někým promluví a svěří se. Dávkování 2x denně.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.