Chystáte se na dovolenou letecky? Bojíte se cesty letadlem? Chcete předejít nepříjemným žilním problémům a otokům dolních končetin? 

Reklama: Cocculine

Důležitá je prevence. Posilujte svou imunitu nejen v době nemocí, ale i před plánovanými akcemi, které rozhodí váš standardní životní rytmus, a předcházejte tak nečekanému tlaku okolností. Takovou akcí je i dovolená.

V rámci prevence a posílení imunity organismu v zátěžových podmínkách užívejte osvědčené Oscillococcinum. Výrazně zkracuje délku onemocnění, která vás mohou před cestou potkat, případně zlehčuje jejich průběh a snižuje výskyt návratu onemocnění. Vezměte si 1 tubu globulí 1 týden před odjezdem a dále užívejte 1x týdně po celou dobu dovolené.

Bojíte se cesty letadlem?

  • Cítíte náhlý strach, pocit velkého ohrožení projevující se neklidem a bušením srdce? Vsaďte na Aconitum napellus 30 C.
  • Nebo se bojíte tak, že se celá třesete, potí se vám ruce a máte slabé svaly? Doporučujeme vám Gelsemium sempervirens 15 C.
  • Hodně lidí prožívá let celkem v pohodě, ale téměř každý z nás má obavu nebo nepříjemné pocity při vzletu letadla a jeho přistání. Pomůže vám Borax 15 C.

Léky pro usnadnění cesty letadlem užívejte 2 dny před odletem, 5 granulí 2x denně a opakované během letu, v závislosti na jeho délce.

Chcete předejít nepříjemným žilním problémům a otokům dolních končetin?

Na dlouhých cestách dopravními prostředky, kdy je možnost pohybu velmi omezená, hrozí mnohým z nás otoky dolních končetin, v horším případě i hluboká žilní trombóza – tzv. „syndrom turistické třídy“.

Snažte se, jak jen to půjde, během cesty aktivně cvičit, procvičovat svaly lýtek – i v sedě, měnit polohu dolních končetin a nezapomeňte hodně pít nealkoholické nápoje. Na cestu je vhodné použít i kompresivní punčochy.

Nemalou pomoc vám poskytne i kombinace těchto homeopatických léků:

  • Pulsatilla 5 C a Hamamelis virginiana 5 C

Dávkování: 1 den před cestou, po dobu cesty a jeden den po příjezdu si vezměte od každého z léků 5 granulí 2x denně

Přejeme vám šťastnou a pohodovou cestu!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.