Velmi nás těší, že čas od času dostaneme zpětnou vazbu od našich čtenářů, kteří využívají naši internetovou homeopatickou poradnu nebo jsou pacienty našich spolupracujících lékařů a podělí se s námi o své zkušenosti s homeopatickou léčbou. Moc bychom jim touto cestou chtěli poděkovat. Zpětná vazba je pro naši práci velmi důležitá, dává nám chuť do dalších kroků a projektů a pomáhá šířit osvětu a inspirovat ostatní k využívání této šetrné a netoxické léčebné metody.

O jeden z příběhů, kdy nám maminka Tereza popsala své zkušenosti s homeopatií u ucpaných slzných kanálků, se s vámi nyní podělíme.

„Dcerka na výtok z očí trpěla snad už od narození. Jakmile se jí spustila rýma, tak jí začalo téct i z očí. Po zkušenosti se starším synem, který měl podobné problémy jako miminko, jsem se rozhodla přeskočit fázi antibiotických mastiček a čištění kanálků. Nakonec mu totiž pomohla až homeopatika. To jsem ale za tu dobu zapomněla a měla jsem pocit, že mu to „přestalo samo“.

K akci mě donutila až akutní situace, kdy se dcera vzbudila se slepenýma očima. Dle rychlé rady MUDr. Evy Kettmannové jsme nasadili: Silicea 9 C a Pulsatilla 9 C a lokálně potírali koloidním stříbrem. Už druhý den bylo patrné zlepšení a po týdnu problémy zmizely úplně.

Nyní je to již více než měsíc, a ač už jsme prodělali další rýmu, objevil se výtok jen minimálně (v tomto případě mi byla doporučena Silicea 30 C jednorázově)."

Vaše čtenářka Tereza

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.