Věřte nevěřte, ale musím se s vámi podělit o úspěch při zvládnutí rýmy během 24 hodin. Ještě dnes, týden poté, tomu nemohu uvěřit ani já sama. Ale jsem skutečně fit! 

Jednoho dne se mi spustila otravná vodnatá rýma. Cítila jsem se, jako když bez přestání krájím cibuli – kýchala jsem, tekly mi průsvitné nudle (slzely mi i oči) a pocit, že si musím kýchnout, mě neopouštěl. Můj denní make-up mi nevydržel déle než 10 minut, vypadala jsem jako zombie a logicky se mi nikam mezi lidi nechtělo.

Jelikož jsem se potřebovala dát co nejdříve do kondice, cítit se dobře a vypadat pokud možno k světu, sáhla jsem po homeopatických radách na Světě homeopatie.

Symptomy jsem vychytala ideálně (nejen u rýmy a kašle je nutné přesně stanovit, jak se potíže projevují), u mě jasně vyhrála „cibule“, tedy homeopatický lék Allium cepa.

Protože jsem byla navíc dost pracovně vytížená, potřebovala jsem i Nux vomicu.

Do půllitrové láhve jsem si rozpustila 5 granulí od obou léků (Allium cepa 9 C, Nux vomica 9 C) a přes den jsem roztok poctivě popíjela. Druhý den ráno jsem si udělala roztok nový a odpoledne už jsem o rýmě nevěděla. Za dva dny na to jsem slíbila kamarádce, že si k ní půjdu zacvičit tabatu, což je devadesátiminutové intenzivní cvičení. Řekla jsem si, že to zkusím: buď se zlomím, nebo budu mít definitivně potvrzeno, že jsem v pořádku. A zvládla jsem to skvěle!

Hodně štěstí při léčbě rýmy i vám!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.