Pokud chcete pro své zdraví něco opravdu udělat, zaměřte se na epigenetiku. Prostě uchopte svůj životní styl do vlastních rukou. Je to cesta, jak své genetické predispozice zděděné po rodičích vybalancovat ve spokojený, šťastný a dlouhý život. 

Reklama: Sédatif PC

Zaměřte se na tři základní oblasti:

  • Stravovací návyky – pravidelný pestrý jídelníček, který svou energetickou hodnotou odpovídá vašim aktuálním denním aktivitám. Pokud vaše výmluva zní „jsem nestále v jednom kole, nemám na pravidelnou stravu čas“, začněte užívat homeopatický lék Nux vomica 9 C - 5 granulí ráno a 5 granulí večer, nejlépe po dvanácti hodinách pravidelně. Zklidníte se a autonomní nervový systém, který řídí všechny trávicí pochody, získá zpátky svůj rytmus a plynulou funkci.
  • Pohybová aktivita – každodenní pohyb na čerstvém vzduchu je předpokladem dlouhověkosti. Když vás zlobí ztuhlé klouby a nepružné tělo, berte si před procházkou homeopatický lék Rhus toxicodendron 9 C - 5 granulí. Tento lék skvěle „zbaví rzi“ pohybová soukolí a chůze, plavání, jízda na kole či běh se rázem stanou radostí.
  • Střídání aktivity s odpočinkem je základem mentální a emoční rovnováhy. Pokud jste přecitlivělí na všechny podněty ze zevního prostředí, každá maličkost vás dokáže vyrušit a působí nepříjemně. Ať už se jedná o příliš mnoho dotazů od vašich dětí nebo hysterický nával při pohledu na neuklizený byt, pomůže homeopatický lék Ignatia amara 9 C – 5 granulí při cestě z práce směrem domů.

Zkušenosti z oblasti psychologie potvrzují, že pokud doslova žijeme minulostí a vzpomínkami, jsme kousek od depresívního ladění. Pokud naopak žijeme stále obavami z budoucnosti, spějeme k úzkosti. Jak tedy být tady a teď a vnímat okolní dění pohodovým způsobem? Existují různé cesty, jedna vede přes kreativní tvoření, jedna přes sportování a další zase přes meditaci a relaxaci.

Každý jsme originál, hledáme si vlastní životní styl. Homeopatické léky mohou být na startu vaší životní změny, která se rodí právě v tento moment, kdy dočítáte náš článek. Opravdu stačí vzít svůj život do vlastních rukou a vyladit svou genetickou výbavu podle svého způsobu žití – a to je epigenetika.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.