Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Šneci a slimáci si po podání homeopatických léků balí saky paky a mizí

Autor: Redakce

Šneků a slimáků se v zahradě zbavíte bezpečně a rychle pomocí homeopatie.

Ilustrační foto
Zdroj: freeimages

Zahradníci, kteří "se vyznají" používají jednoduchý homeopatický lék jménem Helix tosta (opečená šnečí skořápka). Bezpečně je zbaví šneků a slimáků v úrodě. Podle některých zpráv se škůdci již po první aplikaci tohoto homeopatického léku vyhýbají rostlinám po celé měsíce!

A co je nejlepší, šneci a slimáci minou svou šťavnatou pochoutku a odplazí se mnohem dál, kde v klidu chroupají jinou rostlinu. Ani silný déšť údajně účinky ošetření nezmenší.

Někteří zemědělci stříkají lék přímo na rostliny, jiní dosahují stejně dobrých výsledků, když lék přidají do vody, kterou zalévají půdu nad kořínky. Vypadá to, že šneci touto formou obdrží pokyn, aby si sbalili své skořápky a odešli - a přesně tohle dělají.

To je skvělá zpráva pro všechny, kdo mají plné zuby slimáků, co jim jejich čerstvě zasazené sazeničky okusují až ke kořenům. Lék Helix tosta se aplikuje snadno, u nás v Austrálii je snadno k dostání a neškodí lidem ani živým tvorům žijícím ve volné přírodě. Pokud si jej vylijete na kůži, nezpůsobí žádné ošklivé popáleniny a spolkne-li je vaše dítě, nemusíte hned spěchat do nemocnice.

Energetické působení léku Helix tosta brzy po použití mizí a zůstane vám po něm jen zdravější a odolnější rostlina, kterou můžete zcela bezpečně sníst.

A co je Helix tosta?

Helix tosta je latinský název homeopatického léku, který se vyrábí z opečené šnečí skořápky. V homeopatii se Helix tosta používá už více než sto let na některé dýchací problémy a tuberkulózu, zejména vykašlává-li nemocný krev.

Jako repelent proti šnekům a slimákům se začal lék používat teprve nedávno.

Další informace najdete na: homeopathyplus.com.au/helix-tosta-information/
 

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 15.8.2022 10:57

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze