Také vnímáte, že září je měsíc, kdy se zejména maminky školních dětí cítí vyčerpaně? Jak si s tím poradit? Máme pro vás tip zkušené lékařky MUDr. Hany Váňové.

Reklama: Oscillococcinum

MUDr. Hana Váňová je lékařka s více než dvacetiletou homeopatickou praxí. Svým klientkám, ženám, které mají na starosti rodinu, děti, práci, domácnost a cítí se být „v jednom kolem“ radí:

"Takové ženě bych doporučila homeopatický lék Argentum nitricum 15 C. Je výborný pro ženy na mateřské „dovolené“ i pro krizové manažery. Obě kategorie mají mnoho společného.

Doporučuji ho lidem, kteří jsou stále ve spěchu a mají pocit, že nic nestíhají. Mimo jiné ono „stále v pohybu“, neklid a nervozitu kompenzují pojídáním sladkostí. Pracují na více projektech najednou, ale mají problém dotáhnout je do konce, najít východisko. Lék užívejte 3x denně 5 granulí do té doby, kdy se budete cítit klidněji."

Přejeme všem přetíženým maminkám hodně klidu na zvládnutí všech úkolů, kterých je obzvlášť na začátku školního roku více než dost.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.