V první polovině roku 2021 jste měli možnost shlédnout na našem Facebooku i Instagramu videa o základním výzkumu v homeopatii a o tom, že byl prokázán biologický účinek homeopatie.

Jednotlivé studie základního výzkumu máte možnost shlédnout na webu Světa homeopatie, v sekci Vědecké důkazy. Jde o studie realizované v laboratoři, které prokazují účinky na rostlinách, zvířatech i buňkách.

Jsme rádi, že vás toto téma zajímá. Rozhodli jsme se proto nabídnout vám další nové informace, objasňující více účinnost homeopatie.

Rádi bychom vás v budoucnu seznámili také s klinickým výzkumem, observačními studiemi a s odborníky, kteří se výzkumem v homeopatii zabývají. Mezi organizace v homeopatickém výzkumu nejpovolanější patří Homeopathy Research Institute, i její zakladatel, fyzik, Dr. Alexander Tournier, který se v současné době zabývá redefinováním homeopatického výzkumu a přístupu k němu.

V různých zemích Evropy aktuálně vznikají nové výzkumné projekty, jako například projekt Dynhom, vytvořený dr. Michelem Van Wassenhovenem. Experimenty v těchto projektech potvrzují, že v homeopatických roztocích, i v těch vysoce naředěných (30 C), je kromě vody ještě nějaká další látka.

Zkrátka, nabídneme vám další zajímavé materiály, videa, která více objasňují homeopatii a homeopatický výzkum.

HOMEOPATIE MÁ BIOLOGICKÝ ÚČINEK, VĚDA TO POTVRZUJE!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.