Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Máme nový "vzdělávací" web!

Autor: Lucie Nestrašilová

S velkou radostí vám oznamuji, že Homeopatická lékařská asociace, provozovatel webového portálu Světhomeopatie.cz spustila nové webové stránky, kde najdete veškeré vzdělávací programy organizované a garantované HLA. Klikněte na www.cedh.cz a dozvíte se víc!

Ilustrační foto
Zdroj: www.cedh.org

Ptáte se proč jsme spustili nový "vzdělávací" web?

Jak už možná víte, Homeopatická lékařská asociace, je výhradním zástupcem Mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH v České republice. Studium CEDH je dvouleté, avšak poptávka lékařů po dalším vzdělávání byla natolik vysoká, že jsme se postupně pustili i do organizace nadstavbových vzdělávacích programů, jakými jsou Specializační semináře pro lékaře, ale i semináře 3. cyklu CEDH, které jsou letos ve svém rozsahu a formátu vítanou novinkou.

Možnost získat vzdělání v homeopatii nemají pod hlavičkou HLA pouze lékaři nebo kliničtí psychologové, ale i lidé z nelékařských zdravotnických profesí, jako jsou porodní asistentky, farmaceuti, fyzioterapeuté, ad.. Od ledna roku 2013 mají tak svou šanci získat vzdělání u HLA i lidé z těchto klíčových profesí ve zdravotnictví.

Jelikož stávající webové stránky HLA vytvořené před více než 5 lety nárůst činností a projektů, které HLA dělá, kapacitně nestačily, rozhodli jsme se, že informace o našich studijních programem sdružíme na jednom místě, aby byly přehledné, dobře čitelné a aby obsahovaly vše, co potřebuje zájemce o studium znát včetně možnosti ON-LINE přihlášení na požadovaný studijní program.

Pokud se chcete o homeopatii dozvědět více a jste lékař, klinický psycholog nebo zdravotník stačí, když do vašeho webového prohlížeče zadáte www.cedh.cz, najdete si studijní program či seminář, který vás nejvíce oslovil, vyplníte přihlášku a pak už se můžete těšit na naše zkušené lektory, lékaře s dlouholetou homeopatickou praxí. 

 

 

 

 

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Lucie Nestrašilová

Autor: Lucie Nestrašilovášéfredaktorka, manažerka Homeopatické lékařské asociace

Lucka je zakladatelkou a šéfredaktorkou Světa homeopatie. Stála u zrodu tohoto portálu a intenzivně se podílí na jeho každodenní tvorbě. Snaží se Vám, čtenářům, naslouchat a neustále pro Vás vymýšlí nové projekty. Inspiraci pro nová témata hledá ve svém každodenním životě, který nejraději tráví se svou početnou rodinou. Její život je plný sportu. Ráda běhá, jezdí na in-linech a relaxuje na zimních stadionech, neboť hokej je její "druhý" život, který sdílí se svými dětmi. Lucie současně pracuje jako manažerka Homeopatické lékařské asociace. Mnoho let se věnuje dobrovolnictví a nadační činnosti a snaží se nejen prostřednictvím Světa homeopatie pomáhat druhým.

Motto: „Práce pro Svět homeopatie je pro mě stále velkou výzvou. Mám velkou radost, že se nám podařilo vytvořit tak skvělý redakční tým plný motivovaných, zapálených a inspirujících lidí. Ráda se setkávám s lékaři a dalšími odborníky na homeopatii a naslouchám jejich zkušenostem. Stejně tak ráda poslouchám své přátele, ale i lidi, které "náhodou" potkám. Je krásné, když máte své zájmy a zkušenosti s kým sdílet. I po 8 letech "u homeopatie" získávám stále nové poznatky a pevně věřím, že díky Světu homeopatie bude homeopatie a zdravý životní styl blízký i Vám.“

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 30.10.2020 14:09

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze