Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

HLA vydala novou brožurku: "Homeopatie v rehabilitaci"

Autor: Lucie Nestrašilová

Homeopatická lékařská asociace vydala další ze série lékaři, zdravotníky i veřejností velmi oblíbených brožurek, tentokrát na téma: "Homeopatie v rehabilitaci".

Ilustrační foto

Poptávka po nové brožurce byla velká a tak pevně věříme, že její vydání potěší nejednoho čtenáře. Autorkou brožurky je vám velmi dobře známá fyzioterapeutka, PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D., tvář naší Rehabilitační poradny, Její snahou bylo zpracování srozumitelného textu s doporučeními, které obsáhnou co nejširší spektrum potíží, s nimiž se v rámci své praxe, ale i v naší Rehabilitační poradně setkává.

A na jaká témata se mohou čtenáři těšit?

V brožurce se dozvíte, jak můžete pomocí homeopatie snížit bolest, zmenšit otok, jaké homeopatické léky vám pomohou při rehabilitaci po operaci, ad. Jelikož je paní Poděbradská odbornicí na Vojtovu metodu a ve své péči má i mnoho miminek, nechybí zde ani doporučení k rehabilitaci Vojtovou metodou či předčasně narozených dětí. K naší velké spokojenost neopomenula ani téma sport!

Pokud vás některé z výše uvedených témat zaujalo, můžete si naši novou brožurku stáhnout, a to přímo zde: Homeopatie v rehabilitaci.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Lucie Nestrašilová

Autor: Lucie Nestrašilovášéfredaktorka, manažerka Homeopatické lékařské asociace

Lucka je zakladatelkou a šéfredaktorkou Světa homeopatie. Stála u zrodu tohoto portálu a intenzivně se podílí na jeho každodenní tvorbě. Snaží se Vám, čtenářům, naslouchat a neustále pro Vás vymýšlí nové projekty. Inspiraci pro nová témata hledá ve svém každodenním životě, který nejraději tráví se svou početnou rodinou. Její život je plný sportu. Ráda běhá, jezdí na in-linech a relaxuje na zimních stadionech, neboť hokej je její "druhý" život, který sdílí se svými dětmi. Lucie současně pracuje jako manažerka Homeopatické lékařské asociace. Mnoho let se věnuje dobrovolnictví a nadační činnosti a snaží se nejen prostřednictvím Světa homeopatie pomáhat druhým.

Motto: „Práce pro Svět homeopatie je pro mě stále velkou výzvou. Mám velkou radost, že se nám podařilo vytvořit tak skvělý redakční tým plný motivovaných, zapálených a inspirujících lidí. Ráda se setkávám s lékaři a dalšími odborníky na homeopatii a naslouchám jejich zkušenostem. Stejně tak ráda poslouchám své přátele, ale i lidi, které "náhodou" potkám. Je krásné, když máte své zájmy a zkušenosti s kým sdílet. I po 8 letech "u homeopatie" získávám stále nové poznatky a pevně věřím, že díky Světu homeopatie bude homeopatie a zdravý životní styl blízký i Vám.“

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 5.8.2020 15:16

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze