Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Majoránkový čaj pro těhulky

Autor: Bc. Romana Gogelová

Tip pro "nachlazené" nastávající maminky od naší porodní asistentky Romany Gogelové! Je výborný - bylinkový...

Ilustrační foto

V případě nachlazení pijte hodně tekutin (3-4 litry denně). Tekutiny jsou základ, odplavují toxiny z organismu. Můj tip je majoránkový čaj. Pijte ho nejlépe po ránu a během dopoledne - budete po něm odkašlávat.

Příprava:

2 polévkové lžíce obyčejné sušené kuchyňské majoránky přelijte 1 litrem vroucí vody, louhujte max. 5 minut, sceďte. Poté přidejte hojně medu a citrónu.

Nezapomínejte na konzumaci vitaminu C - kyselé zelí, jablíčka, citróny.

Co nejdříve si vezměte homeopatický lék Oscillococcinum - 1 tubu po 6 hodinách (3 dávky), poté další 3 dny 1 tubu. V případě teploty kontaktujte ošetřujícího lékaře.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Bc. Romana Gogelová

Autor: Bc. Romana Gogelováregistrovaná porodní asistentka

Romana Gogelová je registrovaná porodní asistentka s dlouholetou praxí na porodním sále a oddělení šestinedělí.

Pořádá kurzy předporodní přípravy pro maminky, tatínky a jim blížké osoby "Přivádíme děti na svět beze strachu". O zkušenostech účastníků kurzů Romany Gogelové si můžete přečíst na www.rodinavezline.cz

Také provádí osobní konzultace, individuální přípravu k porodu, cvičení pro těhotné ženy a doporučuje homeopatii pro období těhotenství, porodu a šestinedělí.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 25.8.2019 00:48

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze