Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Majoránkový čaj pro těhulky

Autor: Bc. Romana Gogelová

Tip pro "nachlazené" nastávající maminky od naší porodní asistentky Romany Gogelové! Je výborný - bylinkový...

Ilustrační foto

V případě nachlazení pijte hodně tekutin (3-4 litry denně). Tekutiny jsou základ, odplavují toxiny z organismu. Můj tip je majoránkový čaj. Pijte ho nejlépe po ránu a během dopoledne - budete po něm odkašlávat.

Příprava:

2 polévkové lžíce obyčejné sušené kuchyňské majoránky přelijte 1 litrem vroucí vody, louhujte max. 5 minut, sceďte. Poté přidejte hojně medu a citrónu.

Nezapomínejte na konzumaci vitaminu C - kyselé zelí, jablíčka, citróny.

Co nejdříve si vezměte homeopatický lék Oscillococcinum - 1 tubu po 6 hodinách (3 dávky), poté další 3 dny 1 tubu. V případě teploty kontaktujte ošetřujícího lékaře.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Bc. Romana Gogelová

Autor: Bc. Romana Gogelováregistrovaná porodní asistentka

Romana Gogelová je registrovaná porodní asistentka s dlouholetou praxí na porodním sále a oddělení šestinedělí.

Pořádá kurzy předporodní přípravy pro maminky, tatínky a jim blížké osoby "Přivádíme děti na svět beze strachu". O zkušenostech účastníků kurzů Romany Gogelové si můžete přečíst na www.rodinavezline.cz

Také provádí osobní konzultace, individuální přípravu k porodu, cvičení pro těhotné ženy a doporučuje homeopatii pro období těhotenství, porodu a šestinedělí.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 29.5.2020 16:26

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze