Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

NOVINKA ve Světě homeopatie - PORADNA PORODNÍ ASISTENTKY!

Autor: Redakce

Máme pro vás NOVINKU! Díky skvělé porodní asistentce Bc. Romaně Gogelové se nám podařilo zprovoznit PORADNU PORODNÍ ASISTENTKY. Těhulky a novopečené maminky mají nově ve Světě homeopatie rádce a pomocnici přímo "z terénu".

Ilustrační foto

Věrní čtenáři Světa homeopatie Romanu Gogelovou již znají. Její články můžete najít v sekci Maminky a děti. Kdo ji ještě nezná, pak věřte, že Romana Gogelová je registrovanou porodní asistentkou s dlouholetou praxí na porodním sále a oddělení šestinedělí. Pořádá kurzy předporodní přípravy pro maminky, tatínky a jim blízké osoby "Přivádíme děti na svět beze strachu". Také provádí osobní konzultace, individuální přípravu k porodu, cvičení pro těhotné ženy a doporučuje homeopatii pro období těhotenství, porodu a šestinedělí.

Pokud jste tedy v očekávání, nebo krátce po porodu, neváhejte a ptejte se naší zkušené porodní asistenty, která i díky homeopatii usnadňuje průběh těhotenství a porod nastávajícím maminkám. Máte porod již za sebou, ale trápí vás potíže s kojením? I to je téma určené naší porodní asistentce. Ptejte se, naše porodní asistentka se těší na vaše dotazy:-)

 

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 24.4.2019 12:43

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze