Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

NOVINKA ve Světě homeopatie - PORADNA PORODNÍ ASISTENTKY!

Autor: Redakce

Máme pro vás NOVINKU! Díky skvělé porodní asistentce Bc. Romaně Gogelové se nám podařilo zprovoznit PORADNU PORODNÍ ASISTENTKY. Těhulky a novopečené maminky mají nově ve Světě homeopatie rádce a pomocnici přímo "z terénu".

Ilustrační foto

Věrní čtenáři Světa homeopatie Romanu Gogelovou již znají. Její články můžete najít v sekci Maminky a děti. Kdo ji ještě nezná, pak věřte, že Romana Gogelová je registrovanou porodní asistentkou s dlouholetou praxí na porodním sále a oddělení šestinedělí. Pořádá kurzy předporodní přípravy pro maminky, tatínky a jim blízké osoby "Přivádíme děti na svět beze strachu". Také provádí osobní konzultace, individuální přípravu k porodu, cvičení pro těhotné ženy a doporučuje homeopatii pro období těhotenství, porodu a šestinedělí.

Pokud jste tedy v očekávání, nebo krátce po porodu, neváhejte a ptejte se naší zkušené porodní asistenty, která i díky homeopatii usnadňuje průběh těhotenství a porod nastávajícím maminkám. Máte porod již za sebou, ale trápí vás potíže s kojením? I to je téma určené naší porodní asistentce. Ptejte se, naše porodní asistentka se těší na vaše dotazy:-)

 

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 9.8.2020 10:45

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze