Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

NOVINKA ve Světě homeopatie - PORADNA PORODNÍ ASISTENTKY!

Autor: Redakce

Máme pro vás NOVINKU! Díky skvělé porodní asistentce Bc. Romaně Gogelové se nám podařilo zprovoznit PORADNU PORODNÍ ASISTENTKY. Těhulky a novopečené maminky mají nově ve Světě homeopatie rádce a pomocnici přímo "z terénu".

Ilustrační foto

Věrní čtenáři Světa homeopatie Romanu Gogelovou již znají. Její články můžete najít v sekci Maminky a děti. Kdo ji ještě nezná, pak věřte, že Romana Gogelová je registrovanou porodní asistentkou s dlouholetou praxí na porodním sále a oddělení šestinedělí. Pořádá kurzy předporodní přípravy pro maminky, tatínky a jim blízké osoby "Přivádíme děti na svět beze strachu". Také provádí osobní konzultace, individuální přípravu k porodu, cvičení pro těhotné ženy a doporučuje homeopatii pro období těhotenství, porodu a šestinedělí.

Pokud jste tedy v očekávání, nebo krátce po porodu, neváhejte a ptejte se naší zkušené porodní asistenty, která i díky homeopatii usnadňuje průběh těhotenství a porod nastávajícím maminkám. Máte porod již za sebou, ale trápí vás potíže s kojením? I to je téma určené naší porodní asistentce. Ptejte se, naše porodní asistentka se těší na vaše dotazy:-)

 

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.8.2019 07:16

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze