Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Jak spolu souvisí INVENTURA a HOMEOPATIE?!

Autor: MUDr. Věra Budková

Dvě zdánlivě vzdálená slova. A přece! Pokud vás v práci čeká inventura, nezapomeňte na homeopatika!

Ilustrační foto

Vybíráme z dotazů z naší Homeopatické poradny:

"Příští týden mě čeká na pracovišti inventura. To obnáší dva dny sezení u počítače a maximální soustředění na "čísla". Mohla by mi pomoci homeopatie?"

Názor lékařky, odbornice v homeopatii, MUDr. Věry Budkové, hlavní tváře naší Homeopatické poradny:

"Pokud vás čeká práce, u níž se budete muset více soustředit, u níž budou vyšší nároky na intelektuální činnost a přetížení, doporučuji vám užívání homeopatického léku Kalium phosphoricum 15 C v dávce 3x denně 5 granulí.

Při práci u počítače se může objevit i únava očí, která způsobí jejich slzení a přetížení. V tomto případě přidejte homeopatický lék Ruta graveolens 9 C a užívejte ho souběžně s Kaliem v dávce 3x denně 5 granulí."

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

MUDr. Věra Budková

Autor: MUDr. Věra Budkoválékař-pediatr, odborník v homeopatii, člen HLA, pro Svět homeopatie vede Homeopatickou poradnu

Dítě je to nejdražší, co máme. Proto jim dopřejme hodně lásky, trpělivosti, vědomí, že jsme jejich přáteli a v jejich životě i laskavými průvodci k tomu, aby se naučily věci přirozené. Podporujme jejich individualitu i originalitu. Dbejme na to, abychom všemu konání dali prostor a čas tak, jak je pro každého jinak třeba. Podporujme jejich důvěru v nás a v sebe sama. Učme je jistotě a vědomí vlastní ceny. Pokud milujeme sami sebe, milujeme i ostatní. Přeji v životě hodně štěstí, zdraví a harmonie.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 21.4.2021 07:35

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze