Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Operace nádoru u pejska?!

Autor: MVDr. Lada Paulů

Co dělat, když musí váš pejsek na operaci? Ptáte se v rámci naší Veterinární poradny... 

Ilustrační foto

Naše fenka musí za 2 týdny na odstranění nádoru mléčné žlázy. Veterinářka mu bude odstraňovat jen venkovní část nádoru - o velikosti grepu. Nejvíce nádor narostl po poslední falešné březosti - do dvojnásobné velikosti. Mohou jí před a po operaci pomoci homeopatika?

Doporučení MVDr. Lady Paulů, veterinární lékařky-odbornice v homeopatii, která je jednou z tváří naší Veterinární poradny:

"V rámci prevence před operací bych Vám doporučila kombinaci léků Arnika montana 15 C. Tento lék podpoří hojení, mírní krvácení. Dále pak homeopatický lék Phosphorus 30 C, který pomůže zmetabolizovat narkózu, posílí parenchymatózní orgány, mírní krvácení a v neposlední řadě i lék Nux vomica 9 C. Ten zase posílí játra, pomůže zmetabolizovat narkózu a následná antibiotika. Od každého léku si rozřeďte 5 kuliček do studené převařené vody (ideální je 20 ml stříkačka), roztok uchovávejte v ledničce a před každým podáním s ním pořádně protřepte. Roztok podávejte 2x denně cca 0,5 ml do tlamičky (opláchnout dásně nebo jazyk, do čisté tlamy - nemíchat se žrádlem ani s pamlsky!).

Tato kombinace léků by fence měla pomoci zvládnout narkozu, posílit vnitřní orgány a urychlit hojení. V podávání homeopatických léků bych pokračovala alespoň prvních pár dnů po zákroku. Můžete k nim přidat i homeopatický lék Staphysagria 9 C, který pomáhá hojit řezné rány.

Až bude mít fenka vytažené stehy a bude zahojená, podávejte ji 1x týdně Phytolaccu 15 C, vyberte minimálně 1 celou tubu - má velký vztah ke žlázám a k uzlinám.

Myslím, že pro Vaši fenku by bylo vhodné vybrat ji tzv. konstituční lék, tj. lék vybraný přímo jí "na míru"). K jeho stanovení je nezbytná konzultace přímo u veterinárního lékaře-homeopata."

Vaše Lada Paulů

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

MVDr. Lada Paulů

Autor: MVDr. Lada Paulůveterinární lékařka

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 21.4.2021 07:39

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze