Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA...Poslední 2 dny šance na výhru!

Autor: Lucie Nestrašilová

Léto samo o sobě svým příznivým počasím vybízí k pohybové aktivitě. Jaký pohyb však zvolit, když je žena těhotná a nebo čerstvě po porodu? Chcete-li získat rady pro sebe či svoje blízké, pak neváhejte a zúčastněte se naší soutěže o celobarevnou publikaci "Cvičení v těhotenství a šestinedělí" od vydavatelství Grada! 

 

Ilustrační foto
Zdroj: Tooshy

Kniha je celobarevná a je určena těhotným ženám a "šestinedělkám". Dokonale vám poradí, jak se udržet ve fyzické kondici celé těhotenství a v šestinedělí. Pohyb je v těhotenství důležitý. Pravidelná fyzická aktivita usnadňuje budoucí mamince porod. I cviky doporučené pro poporodní období urychlí regeneraci organismu a zamezí vzniku častých potíží (bolestem v zádech, úniku moči, apod.). Instruktážní fotografie vám pak pomohou doporučené cviky lépe zvládnout.

A jak můžete tohoto rádce vyhrát?

Jak jistě víte, porod vám kromě jiného usnadní i homeopatie. Kromě naší známé a oblíbené Arniky montany, která zlepšuje funkci svalů a cév, snižuje krvácení a urychluje hojení ran, vám průběh porodu mohou usnadnit i další homeopatické léky. Naše soutěžní otázka zní:

Jaký homeopatický lék může užívat nastávající maminka v případě, že má z porodu strach (říká se, že je "ochrnuta" strachem z toho, co ji čeká)?

a) Gelsemium sempervirens

b) Poumon histamine

c) Belladona

Správnou odpověď pište do naší redakce na redakce@svethomeopatie.cz. Do předmětu zprávy uveďte "Soutěž".

Výherce bude vylosován. Termín ukončení soutěže je úterý, 21.8.2012.

Nápovědu hledejte v naší rubrice Maminky a děti / Porod a šestinedělí:-)

 

Knihu do soutěže darovalo vydavatelství Grada Publishing.

 

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Lucie Nestrašilová

Autor: Lucie Nestrašilovášéfredaktorka, manažerka Homeopatické lékařské asociace

Lucka je zakladatelkou a šéfredaktorkou Světa homeopatie. Stála u zrodu tohoto portálu a intenzivně se podílí na jeho každodenní tvorbě. Snaží se Vám, čtenářům, naslouchat a neustále pro Vás vymýšlí nové projekty. Inspiraci pro nová témata hledá ve svém každodenním životě, který nejraději tráví se svou početnou rodinou. Její život je plný sportu. Ráda běhá, jezdí na in-linech a relaxuje na zimních stadionech, neboť hokej je její "druhý" život, který sdílí se svými dětmi. Lucie současně pracuje jako manažerka Homeopatické lékařské asociace. Mnoho let se věnuje dobrovolnictví a nadační činnosti a snaží se nejen prostřednictvím Světa homeopatie pomáhat druhým.

Motto: „Práce pro Svět homeopatie je pro mě stále velkou výzvou. Mám velkou radost, že se nám podařilo vytvořit tak skvělý redakční tým plný motivovaných, zapálených a inspirujících lidí. Ráda se setkávám s lékaři a dalšími odborníky na homeopatii a naslouchám jejich zkušenostem. Stejně tak ráda poslouchám své přátele, ale i lidi, které "náhodou" potkám. Je krásné, když máte své zájmy a zkušenosti s kým sdílet. I po 8 letech "u homeopatie" získávám stále nové poznatky a pevně věřím, že díky Světu homeopatie bude homeopatie a zdravý životní styl blízký i Vám.“

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 25.1.2020 23:48

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze