Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Sušenky z ovesných vloček

Autor: Ing. Ludmila Pszczolková

Tip na zdravé mlsání! Upečte si zdravé, chutné sušenky, které vám dodají energii! 

Ilustrační foto

Ingredience:

100 g ovesných vloček, 80 g másla, 4 lžíce javorového sirupu, 80 g hnědého cukru, 100 g najemno nasekaných oříšků (mandle, kešu, para, vlašské – i směs), 4 lžíce sekaného sušeného ovoce (datle, fíky, nesířené meruňky, rozinky, brusinky, švestky), sekaná semínka (slunečnicové, dýňové, konopné, sezamové).

Postup:

100 g ovesných vloček rozmixujte krátce v mixéru. Na nepřilnavé pánvi rozpusťte 80 g másla, 4 lžíce javorového sirupu, 80 g hnědého cukru. Přidejte vločky, 100 g najemno nasekaných oříšků, 4 lžíce sekaného sušeného ovoce, sekaná semínka. Rychle a důkladně promíchejte a nalijte na plech vyložený pečícím papírem.

Pečte 20 minut. Nechte vychladnout a krájejte na kousky. Je to chutné a zdravé. Mnohé müsli tyčinky jsou přeslazené, ovoce v nich je chemicky ošetřené. Ovesné sušenky jsou rychlým zdrojem energie, která ale dlouho vydrží.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Ing. Ludmila Pszczolková

Autor: Ing. Ludmila Pszczolkovánutriční poradce

S homeopatií jsem se setkala v roce 1995 díky svým dětem, kterým mnohokrát pomohla při potížích závažných i méně vážných. Stala se pro mne nejen léčbou první volby, ale i životní filozofií. Více než 10 let pracuji jako asistent lékaře homeopata. Pacienti, a hlavně mé děti a jejich alergie mě přivedly k otázkám zdravé výživy. V roce 2011 jsem ukončila kurz nutričního poradce a můj přístup ke klientům v nutriční poradně je podobný jako v ambulanci lékaře homeopata - každý člověk je jedinečný, každý potřebuje jiný přístup. A stejně jako lékař homeopat učí své pacienty respektovat své tělo, tak se i já snažím ukázat klientům, že každý člověk podvědomě ví, jakou stravu potřebuje. Potřebujeme se jen znovu naučit to, co jsme už zapomněli – naslouchat svému tělu a vážit si ho. 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 10.4.2020 11:47

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze