Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

HLA vydala novou knihu od Dr. Farokha Mastera!

Autor: Lucie Nestrašilová

Homeopatická lékařská asociace vydala novou knihu, tentokrát od světoznámého autora Dr. Farokha Mastera, „Méně známé léky v pediatrii“. Tato kniha je po publikaci „Základní kniha homeopatie“ od Rajana Sankarana, dalším z originálních překladů MUDr. Tomáše Janíčka, místopředsedy Rady HLA. Korekturu českého textu provedla MUDr. Kateřina Formánková, členka Rady HLA a šéfredaktorka časopisu Homeopatická revue.

Ilustrační foto
Zdroj: www.hla-homeopatie.cz

Proč se Dr. Farokh zaměřil právě na méně známé léky užívané v pediatrii?

„Zdravotní problémy dětí v zemích třetího světa jsou něčím, co si zaslouží velkou pozornost. Homeopati v těchto zemích musí často pracovat pod tlakem nedostatku zdrojů a nedostupnosti moderní diagnostické podpory. To vyžaduje náročnější výcvik v klinických zkušenostech a jasnější klinický postřeh. Prezentovaná kniha si klade za cíl splnit především tuto potřebu.“

V knize je zahrnuto 118 léků, které autor často využívá ve své praxi a v tomto díle se pokusil zapracovat ty symptomy, které vypozoroval a zaznamenal s nimi vynikající výsledky. Autor se snažil i o to, aby byla kniha pro uživatele šikovná a užitečná.

Cena: 180,- Kč (+ poštovné a balné)
Cena pro členy HLA: 160,- Kč (+ poštovné a balné)

Knihu lze zakoupit prostřednictvím e-mailu: info@hla-homeopatie.cz nebo na vzdělávacích akcích Homeopatické lékařské asociace, o.s.. Více se o nich můžete dozvědět v sekci Vzdělávání na webu HLA.

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Lucie Nestrašilová

Autor: Lucie Nestrašilovášéfredaktorka, manažerka Homeopatické lékařské asociace

Lucka je zakladatelkou a šéfredaktorkou Světa homeopatie. Stála u zrodu tohoto portálu a intenzivně se podílí na jeho každodenní tvorbě. Snaží se Vám, čtenářům, naslouchat a neustále pro Vás vymýšlí nové projekty. Inspiraci pro nová témata hledá ve svém každodenním životě, který nejraději tráví se svou početnou rodinou. Její život je plný sportu. Ráda běhá, jezdí na in-linech a relaxuje na zimních stadionech, neboť hokej je její "druhý" život, který sdílí se svými dětmi. Lucie současně pracuje jako manažerka Homeopatické lékařské asociace. Mnoho let se věnuje dobrovolnictví a nadační činnosti a snaží se nejen prostřednictvím Světa homeopatie pomáhat druhým.

Motto: „Práce pro Svět homeopatie je pro mě stále velkou výzvou. Mám velkou radost, že se nám podařilo vytvořit tak skvělý redakční tým plný motivovaných, zapálených a inspirujících lidí. Ráda se setkávám s lékaři a dalšími odborníky na homeopatii a naslouchám jejich zkušenostem. Stejně tak ráda poslouchám své přátele, ale i lidi, které "náhodou" potkám. Je krásné, když máte své zájmy a zkušenosti s kým sdílet. I po 8 letech "u homeopatie" získávám stále nové poznatky a pevně věřím, že díky Světu homeopatie bude homeopatie a zdravý životní styl blízký i Vám.“

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.9.2021 04:42

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze