Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Krajská konference porodních asistentek

Autor: Redakce

V sobotu 21.4.2012 se v Brně konala Krajská konference porodních asistentek. Výsledkem byla úžasná oslava celostního přístupu porodních asistentek ke své náročné práci. Ve čtyřech příspěvcích byla uvedena i homeopatická léčba. Na konferenci panovala skvělá atmosféra a mnoho přítomných projevilo zájem o kurzy pro porodní asistentky garantované Homeopatickou lékařskou asociací.

Ilustrační foto
Zdroj: PhDr. Radka Wilhelmová

Svůj příspěvek měly na konferenci i tři členky přednáškového týmu Homeopatické lékařské asociace - Dr. Svatava Žalmanová, Bc. Romana Gogelová a Bc. Radmila Dorazilová.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2020 15:29

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze