Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Poslední volná místa na Homeopatickou konferenci!

Autor: Lucie Nestrašilová

Homeopatická lékařská asociace, provozovatel webového portálu Svět homeopatie.cz, zve odborníky z nelékařských zdravotnických profesí na Homeopatickou konferenci. Neváhejte, máme poslední volná místa.

Ilustrační foto
Zdroj: www.hla-homeopatie.cz

Konference na téma "Homeopatie - tradiční léčebná metoda s budoucností" se koná v sobotu, 5. května 2012, v hotelu Thalia v Praze na Národní třídě 13.

Doba trvání konference: 9:30 - 16:00 hodin

Program konference:

1) Historie homeopatie v našich lékárnách, Mgr. Jaromíra Novotná
2) Komunikace v praxi zdravotníka, Mgr. Ivana Rosi
3) Poruchy iniciace do role matky, MUDr. Helena Máslová
4) Porodní traumata rodičky, Bc. Radmila Dorazilová
5) Radost z kojení - homeopatická podpora kojící ženy, Bc. Romana Gogelová
6) Homeopatie ve fyzioterapii, Mgr. Radana Poděbradská, Ph.D.
7) Syndrom vyhoření a homeopatické léky, MUDr. Eliška Bartlová

V rámci oddechu a relaxace budete jistě potěšeni malým kulturním programem v podobě vystoupení Ilony Stryové/elektrické housle.

Součástí konference bude i předávání diplomů úspěšným absolventům školící akce "Homeopatická terapie v každodenní praxi zdravotníka".

Registrační poplatky:

konference - 1.200,- Kč/osoba (platba po 15.4.- 1.500,- Kč/osoba), nově diplomovaní - 700,-/osoba (1.000,-/osoba)

čístlo účtu: 1000400201/3500

Přihlášky zasílejte na e-mail partnera konference: ivana.zikmundova@boiron.cz, telefon: 224835091, 724185559.

Redakční tým Světa homeopatie se těší na viděnou!

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Lucie Nestrašilová

Autor: Lucie Nestrašilovášéfredaktorka, manažerka Homeopatické lékařské asociace

Lucka je zakladatelkou a šéfredaktorkou Světa homeopatie. Stála u zrodu tohoto portálu a intenzivně se podílí na jeho každodenní tvorbě. Snaží se Vám, čtenářům, naslouchat a neustále pro Vás vymýšlí nové projekty. Inspiraci pro nová témata hledá ve svém každodenním životě, který nejraději tráví se svou početnou rodinou. Její život je plný sportu. Ráda běhá, jezdí na in-linech a relaxuje na zimních stadionech, neboť hokej je její "druhý" život, který sdílí se svými dětmi. Lucie současně pracuje jako manažerka Homeopatické lékařské asociace. Mnoho let se věnuje dobrovolnictví a nadační činnosti a snaží se nejen prostřednictvím Světa homeopatie pomáhat druhým.

Motto: „Práce pro Svět homeopatie je pro mě stále velkou výzvou. Mám velkou radost, že se nám podařilo vytvořit tak skvělý redakční tým plný motivovaných, zapálených a inspirujících lidí. Ráda se setkávám s lékaři a dalšími odborníky na homeopatii a naslouchám jejich zkušenostem. Stejně tak ráda poslouchám své přátele, ale i lidi, které "náhodou" potkám. Je krásné, když máte své zájmy a zkušenosti s kým sdílet. I po 8 letech "u homeopatie" získávám stále nové poznatky a pevně věřím, že díky Světu homeopatie bude homeopatie a zdravý životní styl blízký i Vám.“

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 28.9.2021 13:20

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze