Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Zeptejte se fyzioterapeutky!

Autor: Redakce

Zahájili jsme provoz Fyzioterapeutické poradny! Máte potíže s bolestí zad? Cvičíte s miminkem Vojtovu metodu? Trápí vás nadváha či obezita a chcete poradit se cvičením? Na tyto i mnohé další otázky se můžete ptát Mgr. Radany Poděbradské, Ph.D., fyzioterapeutky, v rámci naší nové poradny...

Ilustrační foto
Zdroj: Mgr. Radana Poděbradská, Ph.D.

Mgr. Radana Poděbradská, Ph.D., je tělem i duší fyzioterapeut. Je absolventkou Mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH, jejímž exkluzivním zástupcem v České republice je Homeopatická lékařská asociace.

Od roku 2005 pracuje s homeopatií a tak ji nejen jako maminku dvou dětí, ale i jako fyzioterapeutku pomáhající svým pacientům, těší, že může svému okolí pomáhat podpořit "samoléčitelské" schopnosti a ušetřit je užívání klasické medicíny. Ve své praxi se věnuje také předpisu tělesné zátěže u pacientů s obezitou a vzdělávání fyzioterapeutů.

Více se o naší fyzioterapeutce dozvíte v našem rozhovoru: svethomeopatie.cz/cs/628-5-otazek-pro-fyzioterapeuta

Nenechte si ujít ani články paní Poděbradské, které najdete napříč rubrikami Maminky a děti, Dospělí a Životní styl.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.5.2019 01:26

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze