Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Zeptejte se fyzioterapeutky!

Autor: Redakce

Zahájili jsme provoz Fyzioterapeutické poradny! Máte potíže s bolestí zad? Cvičíte s miminkem Vojtovu metodu? Trápí vás nadváha či obezita a chcete poradit se cvičením? Na tyto i mnohé další otázky se můžete ptát Mgr. Radany Poděbradské, Ph.D., fyzioterapeutky, v rámci naší nové poradny...

Ilustrační foto
Zdroj: Mgr. Radana Poděbradská, Ph.D.

Mgr. Radana Poděbradská, Ph.D., je tělem i duší fyzioterapeut. Je absolventkou Mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH, jejímž exkluzivním zástupcem v České republice je Homeopatická lékařská asociace.

Od roku 2005 pracuje s homeopatií a tak ji nejen jako maminku dvou dětí, ale i jako fyzioterapeutku pomáhající svým pacientům, těší, že může svému okolí pomáhat podpořit "samoléčitelské" schopnosti a ušetřit je užívání klasické medicíny. Ve své praxi se věnuje také předpisu tělesné zátěže u pacientů s obezitou a vzdělávání fyzioterapeutů.

Více se o naší fyzioterapeutce dozvíte v našem rozhovoru: svethomeopatie.cz/cs/628-5-otazek-pro-fyzioterapeuta

Nenechte si ujít ani články paní Poděbradské, které najdete napříč rubrikami Maminky a děti, Dospělí a Životní styl.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.4.2021 04:36

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze