Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Mobilní aplikace Svět homeopatie.cz spuštěna!

Autor: Redakce

Od dnešního dne si můžete nalistovat Svět homeopatie.cz i na svém chytrém mobilním telefonu! Spustili jsme testovací verzi naší mobilní aplikace.

Ilustrační foto
Zdroj: www.svethomeopatie.cz

Mobilní verze Světa homeopatie.cz je optimalizována pro dotykový displej a malou obrazovku mobilních telefonů. Nová aplikace vám umožní vyhledávat informace na našem webovém portálu rychle a přehledně. Teď již nebude záležet na tom, kde jste a zda máte k dispozici počítač. Rady našich lékařů si můžete najít kdekoli a kdykoli. Řešíte-li v průběhu dne nějaký zdravotní problém, ať váš či vašeho dítěte, nyní stačí jen kliknout, nalistovat mobilní aplikaci Svět homeopatie.cz, vyhledat vše potřebné a ve své oblíbené lékárně si zakoupit doporučený homeopatický lék. Rady lékařů a zkušenosti pacientů můžete mít ode dneška vždy po ruce.

A jak naši novou mobilní aplikaci získáte?

Zadejte si v internetovém prohlížeči na svém mobilním telefonu domovskou adresu Světa homeopatie.cz. Když tento krok učiníte poprvé, webový portál zjistí, že se na něj koukáte z mobilního telefonu a zobrazí vám hlášení o existenci mobilní verze. Pak už je jen na vás, jakou verzi zvolíte. Mobilní nebo klasickou? Při vyhledávání z mobilu vám doporučujeme jednoznačně verzi mobilní. Rychle se načítá, je přehledná a snadno ovladatelná.

A na jakém mobilním telefonu si nás můžete najít? Obecně platí, že pokud se jedná o moderní telefon od Applu, nebo o telefon fungující na operačním systému Android či Windows 7, měla by vám mobilní verze fungovat bez problémů. 

Pokud v rámci testování nové mobilní aplikace narazíte na nějaké problémy, pište do redakce Světa homeopatie.cz na redakce@svethomeopatie.cz.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 30.6.2022 18:56

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze