Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Mobilní aplikace Svět homeopatie.cz spuštěna!

Autor: Redakce

Od dnešního dne si můžete nalistovat Svět homeopatie.cz i na svém chytrém mobilním telefonu! Spustili jsme testovací verzi naší mobilní aplikace.

Ilustrační foto
Zdroj: www.svethomeopatie.cz

Mobilní verze Světa homeopatie.cz je optimalizována pro dotykový displej a malou obrazovku mobilních telefonů. Nová aplikace vám umožní vyhledávat informace na našem webovém portálu rychle a přehledně. Teď již nebude záležet na tom, kde jste a zda máte k dispozici počítač. Rady našich lékařů si můžete najít kdekoli a kdykoli. Řešíte-li v průběhu dne nějaký zdravotní problém, ať váš či vašeho dítěte, nyní stačí jen kliknout, nalistovat mobilní aplikaci Svět homeopatie.cz, vyhledat vše potřebné a ve své oblíbené lékárně si zakoupit doporučený homeopatický lék. Rady lékařů a zkušenosti pacientů můžete mít ode dneška vždy po ruce.

A jak naši novou mobilní aplikaci získáte?

Zadejte si v internetovém prohlížeči na svém mobilním telefonu domovskou adresu Světa homeopatie.cz. Když tento krok učiníte poprvé, webový portál zjistí, že se na něj koukáte z mobilního telefonu a zobrazí vám hlášení o existenci mobilní verze. Pak už je jen na vás, jakou verzi zvolíte. Mobilní nebo klasickou? Při vyhledávání z mobilu vám doporučujeme jednoznačně verzi mobilní. Rychle se načítá, je přehledná a snadno ovladatelná.

A na jakém mobilním telefonu si nás můžete najít? Obecně platí, že pokud se jedná o moderní telefon od Applu, nebo o telefon fungující na operačním systému Android či Windows 7, měla by vám mobilní verze fungovat bez problémů. 

Pokud v rámci testování nové mobilní aplikace narazíte na nějaké problémy, pište do redakce Světa homeopatie.cz na redakce@svethomeopatie.cz.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 28.9.2021 12:48

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze