Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Mobilní aplikace Svět homeopatie.cz spuštěna!

Autor: Redakce

Od dnešního dne si můžete nalistovat Svět homeopatie.cz i na svém chytrém mobilním telefonu! Spustili jsme testovací verzi naší mobilní aplikace.

Ilustrační foto
Zdroj: www.svethomeopatie.cz

Mobilní verze Světa homeopatie.cz je optimalizována pro dotykový displej a malou obrazovku mobilních telefonů. Nová aplikace vám umožní vyhledávat informace na našem webovém portálu rychle a přehledně. Teď již nebude záležet na tom, kde jste a zda máte k dispozici počítač. Rady našich lékařů si můžete najít kdekoli a kdykoli. Řešíte-li v průběhu dne nějaký zdravotní problém, ať váš či vašeho dítěte, nyní stačí jen kliknout, nalistovat mobilní aplikaci Svět homeopatie.cz, vyhledat vše potřebné a ve své oblíbené lékárně si zakoupit doporučený homeopatický lék. Rady lékařů a zkušenosti pacientů můžete mít ode dneška vždy po ruce.

A jak naši novou mobilní aplikaci získáte?

Zadejte si v internetovém prohlížeči na svém mobilním telefonu domovskou adresu Světa homeopatie.cz. Když tento krok učiníte poprvé, webový portál zjistí, že se na něj koukáte z mobilního telefonu a zobrazí vám hlášení o existenci mobilní verze. Pak už je jen na vás, jakou verzi zvolíte. Mobilní nebo klasickou? Při vyhledávání z mobilu vám doporučujeme jednoznačně verzi mobilní. Rychle se načítá, je přehledná a snadno ovladatelná.

A na jakém mobilním telefonu si nás můžete najít? Obecně platí, že pokud se jedná o moderní telefon od Applu, nebo o telefon fungující na operačním systému Android či Windows 7, měla by vám mobilní verze fungovat bez problémů. 

Pokud v rámci testování nové mobilní aplikace narazíte na nějaké problémy, pište do redakce Světa homeopatie.cz na redakce@svethomeopatie.cz.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.2.2021 07:52

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze