Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Homeopatie pro fyzioterapeuty

V pátek 10.2.2012 proběhl v Lázních Dolní Lipová kurz Homeopatie pro fyzioterapeuty.

Ilustrační foto

Akce se zůčastnilo 20 zájemců, nejvíce z řad fyzioterapeutů, ale nechyběl ani farmaceut a zdravotní sestra. Atmosféra kurzu byla velmi příjemná. Účastníci se sjeli z různých konců republiky, přesto nejvíce z okolí Jeseníků a vytvořila se tak i zajímavá diskuzní skupina.

Pevně věřím, že to byl pouze start pro nové regionální homeopatické debaty. Interakci kurzistů s přednášející nakonec podpořil i velký zájem o homeopatickou literaturu. Akce byla ohodnocena kredity Unie fyzioterapeutů ČR.

Mgr. Radana Poděbradská, Ph.D.

Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 3.10.2022 00:16

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze