Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Homeopatie pro fyzioterapeuty

V pátek 10.2.2012 proběhl v Lázních Dolní Lipová kurz Homeopatie pro fyzioterapeuty.

Ilustrační foto

Akce se zůčastnilo 20 zájemců, nejvíce z řad fyzioterapeutů, ale nechyběl ani farmaceut a zdravotní sestra. Atmosféra kurzu byla velmi příjemná. Účastníci se sjeli z různých konců republiky, přesto nejvíce z okolí Jeseníků a vytvořila se tak i zajímavá diskuzní skupina.

Pevně věřím, že to byl pouze start pro nové regionální homeopatické debaty. Interakci kurzistů s přednášející nakonec podpořil i velký zájem o homeopatickou literaturu. Akce byla ohodnocena kredity Unie fyzioterapeutů ČR.

Mgr. Radana Poděbradská, Ph.D.

Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 8.2.2023 14:25

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze