Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Homeopatie pro fyzioterapeuty

V pátek 10.2.2012 proběhl v Lázních Dolní Lipová kurz Homeopatie pro fyzioterapeuty.

Ilustrační foto

Akce se zůčastnilo 20 zájemců, nejvíce z řad fyzioterapeutů, ale nechyběl ani farmaceut a zdravotní sestra. Atmosféra kurzu byla velmi příjemná. Účastníci se sjeli z různých konců republiky, přesto nejvíce z okolí Jeseníků a vytvořila se tak i zajímavá diskuzní skupina.

Pevně věřím, že to byl pouze start pro nové regionální homeopatické debaty. Interakci kurzistů s přednášející nakonec podpořil i velký zájem o homeopatickou literaturu. Akce byla ohodnocena kredity Unie fyzioterapeutů ČR.

Mgr. Radana Poděbradská, Ph.D.

Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 16.5.2022 20:21

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze