Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatická pomoc při nadýmání

Autor: MUDr. Věra Budková

Do naší redakce přišel dotaz: Na začátku prosince jsem prodělala střevní chřipku (zvracení, průjem). Dodneška mám ještě problémy s nadýmáním, nafouklé spodní břicho, hlasité zvuky při trávení, těžko od žaludku, stolice pravidelná. Užívala jsem homeopatický lék Nux vomica 9 CH, China 9 CH a na pročištění si beru rostlinné uhlí Carbofit. Zvolila jsem léčbu správně?

Ilustrační foto
Zdroj: boyko_asparuhov@yahoo.com

Odpověď MUDr. Věry Budkové, zkušené lékařky, odbornice v homeopatii:

Ano, vaše volba homeopatických léků byla naprosto správná.
Lék China 9 C užívejte třeba i tři týdny po infektu - 5 granulí jednou denně - navečer.
Každé ráno bych doporučila lék na "doléčení zánětů" a rekonvalescenci - Sulphur iodatum 9 C - v dávce 5 granulí každé ráno.
Carbofit je velmi dobrý doplněk, ano - homeopaticky je také ve formě Carbo vegetabilis 9 C. Užívejte 5 granulí tak, že je necháte ve 2 dcl vody rozpustit, zamícháte a odpíjíte postupně několikrát během dne
 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

MUDr. Věra Budková

Autor: MUDr. Věra Budkoválékař-pediatr, odborník v homeopatii, člen HLA, pro Svět homeopatie vede Homeopatickou poradnu

Dítě je to nejdražší, co máme. Proto jim dopřejme hodně lásky, trpělivosti, vědomí, že jsme jejich přáteli a v jejich životě i laskavými průvodci k tomu, aby se naučily věci přirozené. Podporujme jejich individualitu i originalitu. Dbejme na to, abychom všemu konání dali prostor a čas tak, jak je pro každého jinak třeba. Podporujme jejich důvěru v nás a v sebe sama. Učme je jistotě a vědomí vlastní ceny. Pokud milujeme sami sebe, milujeme i ostatní. Přeji v životě hodně štěstí, zdraví a harmonie.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 28.5.2020 23:23

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze