Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Žijí naše děti ve virtuálním světě?

Autor: Helena Andrlová

Moje dcera letí do Kanady, což je první impuls k mému nervovému zhroucení - zda neselže výpočetní technika navigace letadla, zda letadlo neunesou teroristi, nebo nevlétne nenaprogramovaný pták do motoru letadla.

Ilustrační foto
Zdroj: Ludmila Kindlová

Přijíždím do jejího bytu, jemuž dominuje velká kuchyň, která vypadá jak pevnost Boyard. Klopýtajíc přes změť prodlužováků propojující nepřehledné množství vynálezů techniky kličkuji k varné konvici, která je zřejmě značkovým výrobkem ocelářského koncernu, neboť je těžká jako poklop od kanálu. V domnění, že je její tíha způsobena vodou v ní se nacházející, spouštím tepelný mechanismus. K mému údivu zasyčí a cvakne.

Obdivně se skláním nad postupem techniky, která ohřívá vodu rychlostí laserového paprsku, dokud nezjistím, že budu muset vyvinout dvojnásobnou sílu, abych do toho designově dokonalého zázraku napustila vodu. To jsem ještě netušila, že se budu muset utkat v nerovném boji s jakousi hadicí, která se bezdotykovou baterií proměnila ve zmítajícího se hada, z jehož útrob sršel gejzír horké vody, a to rovnou na mne.

Svlékla jsem mokrý oděv a šla jej usušit do sušičky vypadající jako panel k řízení atomové elektrárny s tisícem různých tlačítek s cizojazyčným textem. Stisknutím jednoho z mnoha tlačítek na mne ze sušičky kdosi anglicky začal křičet, a zmlknul, až když jsem sušičku odpojila ze zásuvky. Z šatníku své dcery jsem oblékla pouze šálu, kterou jsem se omotala a šla si zalít kávu. Dokonale vytvarovaná hubička nepochybně italského designu mi nedovolila strefit se do hrnku a návod k použití, jak daleko se mám od hrnku vzdálit nebyl k nalezení.

V tom se rozrazily dveře a v nich stál můj vnuk omotán dráty, které mu končily v uších. Běžel rovnou nastartovat všechny počítače, ke kterým po obědě usedl a seděl až do večera. Na moje prosby vypnout počítače, nereagoval. Když se mi podařilo vypnout elektrické pojistky, následoval hysterický záchvat jako by mu šlo o život. V tom okamžiku jsem pochopila, že můj vnuk potřebuje odbornou pomoc, neboť je již závislý na světě, jehož srdce ovládají mikročipy.

Roboti ovládly svět v předstihu Nostradámovi předpovědi.
 

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Helena Andrlová

Autor: Helena Andrlováporadce pro sociální záležitosti, dobrovolník pro práci s handicapovanými lidmi

Helena Andrlová pracovala více než 20 let v pedagogicko-psychologické poradně a věnovala se práci s dětmi. V posledních letech pracuje jako dobrovolník pro neziskové organizace, zorganizovala několik výstav tvorby handicapovaných dětí, úzce spolupracuje s polskou nadací Anny Dymnej (www.mimowszystko.org).

Motto: „Mou životní náplní je práce pro handicapované děti a pomoc lidem v životní nouzi. Za svůj život jsem nashromáždila velké množství příběhů a jsem ráda, že mám díky Světu homeopatie možnost podělit se o své příběhy a zkušenosti s Vámi“. 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.4.2021 04:47

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze