Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Setkání s novináři

Autor: Lucie Nestrašilová

Ve čtvrtek, 19.1.2012, se sešli zástupci Homeopatické lékařské asociace s novináři z několika českých deníků, týdeníků a měsíčníků. Setkání proběhlo formou neformálního briefingu v hotelu Maximilian v Praze.

Ilustrační foto
Zdroj: Aneta Srdínková

Cílem setkání s novináři bylo oficiální představení prvního českého webového portálu o homeopatii, který nabízí jak komplexní rady lékařů, tak zkušenosti pacientů, Svět homeopatie.cz. Jeho jedinečnost spočívá především v tom, že všechny poskytované informace jsou plně garantovány předními českými lékaři a dalšími odborníky v oblasti homeopatie.

V příjemném prostředí a pohodové atmosféře pak měli novináři možnost dozvědět se od MUDr. Hany Váňové, předsedkyně Homeopatické lékařské asociace, co je to vlastně homeopatie, za jakým účelem byla založena Homeopatická lékařská asociace a co je jejím cílem. Všechny přítomné pak šéfredaktorka webového portálu Svět homeopatie.cz paní Lucie Nestrašilová seznámila s konkrétní podobou a koncepcí portálu. Na ní navázala se svým vystoupením odborná garantka portálu MUDr. Eva Kettmannová, alergolog, imunolog, odbornice v homeopatii. Ta zdůraznila především 100% garanci informací publikovaných ve Světě homeopatie lékaři, odborníky v homeopatii. Nezapomněla přítomné upozornit ani na bezplatnou unikátní Homeopatickou poradnu, kterou vede přední česká lékařka, MUDr. Věra Budková a její propojení s nově vzniklou Nutriční poradnou pod vedením Ing. Ludmily Pszczolkové.

Na závěr setkání bylo více než jasné, že na své si ve Světě homeopatie přijde nejen laická veřejnost, ale i lékaři, kteří praktikující homeopatii ve své každodenní praxi či další odborníci, kteří se s homeopatií teprve seznamují, maminky nebo i majitelé domácích mazlíčků.

Novináři měli po úvodním briefingu možnost položit přítomným dámám své dotazy.

„Spolupracujeme nejen s předními českými lékaři a odborníky na homeopatii, ale zajímají nás také zkušenosti pacientů a zájmy a dotazy široké veřejnosti,“ říká jedna ze zakladatelek a šéfredaktorka webu Svět homeopatie.cz Lucie Nestrašilová. „Naším cílem je poskytovat homeopatii a informace o ní opravdu pro každého. Za každou radou a každým článkem, který u nás najdete, uvidíte tváře konkrétních autorů, odborníků v oblasti homeopatie, kteří věří v jedinečnost našeho portálu a chtějí přispět dobré věci,“ dodává Lucie Nestrašilová.


Pro dotazy prosím kontaktujte:

Lucie Nestrašilová
T + 420 603 283 513
Email redakce@svethomeopatie.cz

Denisa Vítková
T + 420 603 980 930
Email denisavitkova@volny.cz

 

 

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Lucie Nestrašilová

Autor: Lucie Nestrašilovášéfredaktorka, manažerka Homeopatické lékařské asociace

Lucka je zakladatelkou a šéfredaktorkou Světa homeopatie. Stála u zrodu tohoto portálu a intenzivně se podílí na jeho každodenní tvorbě. Snaží se Vám, čtenářům, naslouchat a neustále pro Vás vymýšlí nové projekty. Inspiraci pro nová témata hledá ve svém každodenním životě, který nejraději tráví se svou početnou rodinou. Její život je plný sportu. Ráda běhá, jezdí na in-linech a relaxuje na zimních stadionech, neboť hokej je její "druhý" život, který sdílí se svými dětmi. Lucie současně pracuje jako manažerka Homeopatické lékařské asociace. Mnoho let se věnuje dobrovolnictví a nadační činnosti a snaží se nejen prostřednictvím Světa homeopatie pomáhat druhým.

Motto: „Práce pro Svět homeopatie je pro mě stále velkou výzvou. Mám velkou radost, že se nám podařilo vytvořit tak skvělý redakční tým plný motivovaných, zapálených a inspirujících lidí. Ráda se setkávám s lékaři a dalšími odborníky na homeopatii a naslouchám jejich zkušenostem. Stejně tak ráda poslouchám své přátele, ale i lidi, které "náhodou" potkám. Je krásné, když máte své zájmy a zkušenosti s kým sdílet. I po 8 letech "u homeopatie" získávám stále nové poznatky a pevně věřím, že díky Světu homeopatie bude homeopatie a zdravý životní styl blízký i Vám.“

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 1.10.2020 20:24

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze