Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Adventní neděle na Pražském Hradě!

Máte už plány na druhou adventní neděli? Máme pro Vás tip na výlet! Zažijte neopakovatelnou vánoční atmosféru při rozsvícení vánočního stromečku za účasti paní Livie Klausové na Pražském Hradě...

Ilustrační foto
Zdroj: www.nadacnifondklausovych.cz

Nadační fond manželů Livie a Václava Klausových pořádá každým rokem slavnostní rozsvícení vánočního stromečku na Jiřském náměstí na Pražském hradě.

Udělejte si procházku kolem katedrály Sv. Víta, projděte kolem krásného betlému umístěného z boku katedrály. Dejte si svařené víno, dětem teplý čaj a počkejte na první dámu České republiky, paní Livii Klausovou, která Vás přijde pozdravit, rozsvítit vánoční stromeček, zahájit tradiční vánoční sbírku a popřát Vám krásný vánoční čas...(...ze zákulisí víme, že nebudou chybět ani perníčky..).

Na Hradě nebudeme chybět ani my!

 

 

Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 28.5.2020 23:55

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze