Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vrcholový sport a homeopatie?

Kanaďanka Marie-Hélene Prémont, která v roce 2004 vyhrála stříbrnou olympijskou medaili v závodech horských kol, připisuje homeopatikům podíl na svém vítězství.
 

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

„Homeopatika jsou bezpečná a představují přirozenou cestu k uvolnění bolesti. Tak mohu jeden den naplno trénovat a přitom následující den pokračovat v tom, co potřebuji,“ říká Marie-Helene Prémont.

Šestkrát týdně trénovala sprint i jízdu do kopce, aby byla dobře připravena na olympijské hry. Drsný trénink s sebou přináší občasné pády, proto Marie-Helene používá Arnika krém, aby si ulevila od bolesti, otoku a podlitin.

Medialink Features, www.medialinkfeatures.com

Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.2.2020 20:22

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze