Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vrcholový sport a homeopatie?

Kanaďanka Marie-Hélene Prémont, která v roce 2004 vyhrála stříbrnou olympijskou medaili v závodech horských kol, připisuje homeopatikům podíl na svém vítězství.
 

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

„Homeopatika jsou bezpečná a představují přirozenou cestu k uvolnění bolesti. Tak mohu jeden den naplno trénovat a přitom následující den pokračovat v tom, co potřebuji,“ říká Marie-Helene Prémont.

Šestkrát týdně trénovala sprint i jízdu do kopce, aby byla dobře připravena na olympijské hry. Drsný trénink s sebou přináší občasné pády, proto Marie-Helene používá Arnika krém, aby si ulevila od bolesti, otoku a podlitin.

Medialink Features, www.medialinkfeatures.com

Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 17.11.2019 20:54

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze