Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Kdo vyhrál knihu "Homeopatie pro seniory"?

Autor: Redakce

Naše předvánoční soutěž o knihu "Homeopatie pro seniory" je za námi, jistě již netrpělivě vyhlížíte výsledky losování. Pojďme se tedy podívat, na koho se usmálo štěstí!

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Soutěžní otázka zněla: "Jak se jmenuje homeopatický lék, který je vhodný pro přecitlivělé a utrápené osoby s velkou proměnlivostí nálad, se sklonem k plačtivosti a hysterii?..."

Správná odpověď je a) IGNATIA AMARA.

Více informací o tomto léku naleznete například v článku: "Máte ve své lékárničce lék IGNATIA AMARA"?

Výhra v podobně knihy "Homeopatie pro seniory" poputuje následujícím výhercům, kterým srdečně blahopřejeme:

ROMANA HLÁVKOVÁ
MIRKA CHARAMZOVÁ
MARTINA OŠČÁDALOVÁ

Přejeme vám klidné předvánoční dny a pevné fyzické i duševní zdraví. 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.1.2023 22:23

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze