Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Dobrá zpráva ze zahraničí: Homeopatická léčba v Anglii vstupuje do komplexní péče v situacích domácího násilí

Autor: Redakce

Organizace HISC – „Homeopathy in the Sussex Community“ získala grant na poskytování homeopatie obětem domácího násilí a sexuálního násilí.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

HISC byla založena v roce 2011, od té doby navázala efektivní partnerství s nejrůznějšími organizacemi, které podporují ty, kteří to potřebují. Jejich projekty zahrnují spolupráci s charitativními organizacemi pro domácí a sexuální násilí a také podporu lidí, kteří se zotavují z dlouhodobých a přetrvávajících problémů s duševním zdravím.

Tento grant bude financovat tyto projekty v příštím roce, což umožní HISC pokračovat v cenné práci a oslovit ještě více ohrožených žen, které mají zájem o homeopatickou léčbu s vysoce zkušenými homeopaty.

Více informací naleznete na webových stránkách HISC.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 6.12.2022 02:08

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze