Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Dobrá zpráva ze zahraničí: Homeopatická léčba v Anglii vstupuje do komplexní péče v situacích domácího násilí

Autor: Redakce

Organizace HISC – „Homeopathy in the Sussex Community“ získala grant na poskytování homeopatie obětem domácího násilí a sexuálního násilí.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

HISC byla založena v roce 2011, od té doby navázala efektivní partnerství s nejrůznějšími organizacemi, které podporují ty, kteří to potřebují. Jejich projekty zahrnují spolupráci s charitativními organizacemi pro domácí a sexuální násilí a také podporu lidí, kteří se zotavují z dlouhodobých a přetrvávajících problémů s duševním zdravím.

Tento grant bude financovat tyto projekty v příštím roce, což umožní HISC pokračovat v cenné práci a oslovit ještě více ohrožených žen, které mají zájem o homeopatickou léčbu s vysoce zkušenými homeopaty.

Více informací naleznete na webových stránkách HISC.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 21.3.2023 22:07

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze