Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Soutěž o kuchyňskou zástěru

Autor: Redakce

Předvánoční čas je dobou, kdy maminky, babičky, děti a možná i nějaké muže zaměstnává pečení vánočního cukroví. Proto vám dnes přinášíme soutěž, ve které máte šanci vyhrát kuchyňskou zástěru s logem Světa homeopatie.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Stačí, když odpovíte správně na soutěžní otázku a budete mít štěstí při slosování.

Ptáme se vás na homeopatický lék, který se užívá při zvýšené hladině kyseliny močové v krvi, což se projevuje dnavým postižením kloubů a na úrovni ledvin i tvorbou tzv. urátových kamenů. Další oblastí, kde se tento lék používá, jsou zažívací potíže a velké tendence k nadýmání. Další indikací tototo léku je zvýšená hladina cholesterolu.

Jedná se o lék:

a) Arnica montana
b) Lycopodium clavatum
c) Staphysagria

Správnou odpověď zašlete do 12. 12. 2021 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ. Jeden z vás, který nám zašle správnou odpověď a bude vylosován, získá kuchyňskou zástěru.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2022 05:57

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze