Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Soutěžte o knihu Homeopatie pro seniory!

Autor: Redakce

Nastalo chladnější období roku, kdy se večer rádi zachumláme pod teplou deku a oddáme se čtení nějaké zajímavé knihy. Pokud nemáte aktuálně co číst a zároveň by se vám hodily homeopatické rady, pojďte si s námi zasoutěžit o knihu Homeopatie pro seniory.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Autorkami této knihy jsou MUDr. Eliška Bartlová, zkušená lékařka a homeopatka, PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D., fyzioterapeutka a homeopatka, a Ing. Ludmila Pszczolková, nutriční poradkyně.

Každému seniorovi bude kniha inspirací i průvodcem a napomůže k tomu, aby období zralosti bylo provázeno klidem a co nejlepším zdravím. Rady o užití homeopatik zahrnují i možnosti samoléčby nebo účinné metody prevence, i když samozřejmě nenahrazují individuální vyšetření u homeopata nebo u odborného lékaře.

V seniorském věku stoupá množství užívaných léků. Starší člověk má zvýšenou citlivost na jejich jednotlivé složky a mnohdy je těžce snáší. Homeopatická léčba je pak velmi vhodný průvodce klasické (alopatické) terapie. Homeopatie zmírňuje vedlejší účinky léků a pomáhá lépe snášet kombinace mezi nimi.

Toho se týká i dnešní soutěžní otázka: Jak se jmenuje základní detoxikační homeopatický lék, který pomůže lépe snášet klasické léky:

a) Arnica montana
b) Cocculus indicus
c) Nux vomica

Správnou odpověď zašlete do 1. 11. 2021 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – SENIOŘI. Tři z vás, kteří nám zašlou správnou odpověď, získají knihu Homeopatie pro seniory.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2022 08:12

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze