Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Kdo vyhrál knihu Homeopatie a děti?

Autor: Redakce

V měsíci září jste měli možnost zasoutěžit si s námi o výbornou knihu Homeopatie a děti. Slosování proběhlo a my již známe výherce!

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Pojďme si ještě odpovědět na naši soutěžní otázku. Zaměřili jsme se v ní na téma adaptace dětí ve školkách a školách a zeptali se vás na vhodný homeopatický lék dle uvedené charakteristiky.

Správná odpověď je za c) Pulsatilla.

Těší nás, že všechny vaše odpovědi byly správné. A kdo jsou ti šťastní vylosovaní?

PETRA POLIS
LUCIE VOZNICOVÁ
MILAN HERKA.

Srdečně blahopřejeme a již teď se těšíme na další soutěžení s vámi.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 29.11.2021 14:50

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze