Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Parodontóza

Autor: Redakce

Parodontóza v pokročilém stadiu je v evropské populaci velmi častým problémem. Studie uvádí, že jí trpí až 47 % obyvatel nad 30 let. Člověk trpící parodontózou je vystaven riziku infekce hlubokých tkání a pak ztráty zubů.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, prosím o radu. Mám pokročilou parodontózu. Zuby si čistím 3x denně velmi důkladně, navštěvuji zubní hygieničku. Problém se však nelepší. Je možné pomoci nějakým homeopatikem k regeneraci čelistní kosti a snížení tvorby zubního kamene? Jsem z toho zoufalá. Moc děkuji.“

Na dotaz odpovídá zkušená lékařka, odbornice v homeopatii, MUDr. Jana Šumanová:

„Dobrý den, doporučuji dlouhodobě, tedy aspoň 3 měsíce, užívat tyto léky:

  • Arnica montana 9 C – 2x denně 5 granulí,
  • Silicea 9 C – 2x denně 5 granulí.
  • Traumeel mast – 2x denně přidejte dávku o velikosti hrášku na extra měkký zubní kartáček k běžné zubní pastě (bez SLS, např. Meridol a jiné). Použijte společně k čištění zubů a jemné masáži dásní.
  • Odvar z kořene rostliny kuklík – 2x denně provádějte výplachy ústní dutiny.

Nedojde-li za 3 měsíce ke zlepšení, je vhodná návštěva u lékaře homeopata, který Vám k tomu vybere individuální lék.“ 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 6.12.2022 01:45

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze