Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Malé množství plodové vody

Autor: Redakce

Plodová voda poskytuje plodu ideální prostředí k jeho vývinu. Je to čirá tekutina, která je z 99 % tvořena vodou, dále pak glukózou, bílkovinami, močovinou, kreatinem a minerálními látkami. V množství plodové vody se může projevit nepravidelnost – může jí být více, nebo také méně.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Snížené množství plodové vody je stav, kdy je v plodovém vejci méně než 500 ml amniové tekutiny. Objevuje se u žen s nedokonale vyvinutou dělohou, v případě amniových srůstů i některých vývojových vad.

Lze při sníženém množství plodové vody vzít na pomoc homeopatii?

„Pěkný den, prosím o radu pro dceru, která je v 5. měsíci těhotenství. Má velmi malé množství plodové vody. Je možnost homeopatické podpory nebo pomoci? Děkuji za odpověď.“

Na dotaz odpověděla zkušená porodní asistentka Bc. Romana Gogelová, odbornice v homeopatii:

„Dobrý den, doporučuji léky:

  • Arnica montana 15 C – 2x denně 5 granulí,
  • China 9 C – 2x denně 5 granulí,
  • Gelsemium semprevirens 15 C – 2x denně 5 granulí.

Moc držím palce.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 5.12.2022 15:29

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze