Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Anální fisura

Autor: Redakce

Trhlina v oblasti konečníku není neobvyklou potíží. Kromě úporné bolesti bývá doprovázena také stopovým krvácením. Anální fisura vzniká natržením sliznice konečníku. Léčení řitní trhliny podpoří režimová opatření: dostatek tekutin, strava bohatá na vlákninu, pravidelná stolice, vyhýbání se dlouhému sezení na záchodě, umývání a osušení řitní oblasti po stolici nebo sedací koupele s dubovou kůrou či heřmánkem.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Nezapomeňme však také na pomoc homeopatie.

„Vážená paní doktorko, již delší dobu trpím anální fisurou a vyprazdňování je pro mě velmi bolestivé. Trpím také lumbagem s ischiasem, stenózou páteřního kanálu, protruzí L5/S1 a těžkou koxartrózou v kyčlích. Z tohoto důvodu je pro mě nemožné ošetřit si konečník mastí nebo zavést čípek. Rád bych Vás poprosil, zdali neexistuje nějaký homeopatický lék, jenž by toto mé onemocnění v konečníku zhojil. Velmi děkuji za odpověď.“

Na dotaz odpovídá zkušená lékařka a homeopatka MUDr. Kristina Potúčková:

„Dobrý den, pomůže Vám lék:

  • Nitricum acidum 9 C – 5 granulí 3x denně.

Navyšte příjem pramenité vody a přidejte do stravy vlákninu včetně Psyllia (indického jitrocele).
Vzhledem ke zdravotním potížím, o kterých píšete, vřele doporučuji osobní návštěvu u lékaře-homeopata.“ 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 6.12.2022 00:56

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze