Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Soutěž o knihu Homeopatie a děti

Autor: Redakce

U příležitosti Mezinárodního dne dětí jsme si pro vás s radostí nachystali další soutěž o knihu, která by neměla chybět v knihovničce každého rodiče malých i větších dětí. Její název zní Homeopatie a děti a vyšla v nakladatelství Grada. Stále máte možnost zúčastnit se!

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Léto a prázdniny jsou za dveřmi, proto se dnešní soutěžní otázka týká cestování. Zajímalo by nás, který homeopatický lék nebo léky se vám osvědčily mít ve své cestovní lékárničce a proč.

Své odpovědi můžete zasílat na email: ivana@svethomeopatie.cz do 25.6.2021. Do předmětu uveďte heslo: SOUTĚŽ - LÉTO. Jednoho vylosovaného soutěžícího odměníme knihou Homeopatie a děti. Těšíme se na vaše odpovědi!

Účastí v této soutěži souhlasíte se zveřejněním vaší odpovědi a jména na webovém portálu, případně také na FB stránce Světa homeopatie.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.9.2021 07:14

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze